نحوه ارسال آگهی به تلگرام

کاربر گرامی

با درود

برای اتصال به بات تلگرام ودریافت آگهی ها در حساب تلگرامی خود، راهنمای زیر را مطالعه نموده و قدم به قدم اجرا نمائید:

ابتدا با گوشی موبایل خود وارد حساب کاربری شده و سپس با کلیک نمودن منو (در بالای صفحه نمایش موبایل سمت چپ، مربعی شکل و دارای سه خط افقی) روی نام کاربری خود کلیک نمائید.

(در تصویر زیر، نام کاربری مدیر فروش میباشد)

پس از کلیک نمودن روی نام کاربری صفحه پروفایل شما بارگذاری (load) میشود و تصویری مانند تصویر زیر را در صفحه موبایل خود مشاهده خواهید نمود. سپس روی لینک "فعال کنید" که به رنگ قرمز نمایش داده میشود کلیک نمائید.

 

پس از کلیک نمودن لینک "فعال کنید" تصویر زیر در صفحه موبایلتان نمایش داده میشود. لازم به ذکر است که "بات آگهی رسان به تلگرام" به صورت پیش فرض به تلگرام اصلی وصل میشود و در صورت استفاده از تلگرام اصلی، لازم است در این مرحله V.P.N خود را روشن نمائید. در صورتی که از تلگرام دیگری غیر از تلگرام اصلی استفاده میکنید، نیازی به V.P.N ندارید. به شرطی که تلگرام اصلی روی گوشی نصب نباشد.

بر روی جمله آبی رنگ "...اینجا کلیک کنید" کلیک نمائید.

پس از کلیک نمودن روی جمله آبی رنگ، شما به صفحه "ربات جوکاخ" هدایت میشوید. (تصویر زیر)

پس از اتصال به "بات تلگرام جوکاخ" (تصویر فوق) روی دکمه START  کلیک نمائید. پس از کلیک نمودن START، پیامی مطابق تصویر زیر برای شما ارسال میشود. 

 

"بات آگهی رسان جوکاخ" از این لحظه به بعد، یک نسخه از آگهی های منتشر شده در محدوده های مطلوب و خریداری شده توسط شما را برایتان ارسال میکند.

در صورتی که پس از کلیک نمودن دکمه استارت در صفحه "ربات جوکاخ" پیام "....معتبر نمیباشد" را دریافت نمودید، با واحد پشتیبانی جوکاخ به شماره 09027372241 تماس بگیرید.