سوالات متداول

کاربران گرامی در این قسمت بیشتر مشکلاتی که حین کار با برنامه ممکن است پیش آید عنوان شده و راهکار برطرف نمودن آن نیز توضیح داده شده است.در صورتی که پاسخ پرسش خود را نیافتید ، با پشتیبانی تماس بگیرید.

مدت اشتراک من هنوز تمام نشده ، ولی آگهی کامل باز نمیشود

اگر اطمینان دارید که مدت اشتراک شما تمام نشده ، موارد زیر را به ترتیب کنترل کنید: 1- ابتدا کنترل کنید که وارد حساب کاربری خود شده باشید. بالای صفحه سمت چپ دکمه آبی رنگی وجود دارد که اگر در حساب کاربری خود باشید روی آن نوشته <حساب کاربری>. برای اطمینان بیشتر روی <دکمه حساب کاربری> کلیک نموده و روی گزینه <پروفایل> کلیک نموده و شماره موبایل خود را در قسمت مشخصات شخصی کنترل نمائید. پس از آن روی دکمه <فاکتورهای من> در قسمت پروفایل کلیک نمائید تا بازه زمانی دسترسی به آگهی ها را ببینید. مثلا در قسمت فاکتورها قید شده که شما به آگهی های محدوده سعادت آباد کوی فراز و پارک پرواز در بازه زمانی 98/6/1تا 98/7/29 دسترسی دارید. بنابراین اگر آگهی در تاریخ 98/5/31 ثبت شده باشد ، اطلاعات تماس مالک برای شما نمایش داده نمیشود. در صورت نیاز میتوانید تاریخچه طولانی تری برای محدوده مورد نظر خریداری نمائید تا به اطلاعات تماس آگهی های قدیمی تر دسترسی داشته باشید. اگر موارد بالا را کنترل نمودید و آگهی در بازه زمانی اشتراک شما وجود داشت که دسترسی به جزئیات آن نداشتید ، با پشتیبانی تماس بگیرید.

نام محدوده را وارد میکنم ، ولی باز هم برنامه پیغام میدهد که حداقل یک محدوده را انتخاب کنم

نام محدوده به صورت کامل باید وارد شود. پس از ورود قسمتی از نام محدوده (مثلا سعادت) ، نام کامل محدوده ( مثلا سعادت آباد پارک پرواز کوی فراز) زیر آن نمایش داده میشود. روی نام کامل محدوده کلیک نمائید تا به صورت کامل در قسمت نام محدوده وارد شود. سپس میتوانید به جستجو میان آگهی ها در محدوده انتخابی بپردازید.

هر بار که از برنامه خارج میشوم دوباره وارد میشوم باز هم از من گذرواژه میخواهد

این مورد فقط در صورتی استفاده میفتد که فرد دیگری یا خود شما با یک دستگاه دیگر وارد حساب کاربری خود شوید. در این صورت برای ورود به سامانه باید مجددا شماره موبایل و گذرواژه خود را وارد نمائید. در صورتی که احتمال میدهید فرد دیگری بدون رضایت شما از حساب کاربری شما استفاده میکند ، وارد حساب کاربری و پروفایل خود شده ابتدا گزینه <ویرایش اطلاعات شخصی> را کلیک نمائید. سپس روی گزینه <حذف سایر دستگاه های متصل به حساب> کلیک نمائید. بعد از این مرحله روی گزینه <ویرایش گذرواژه> کلیک نموده و گذرواژه خود را تغییر دهید و آن را ثبت نمائید. مادامی که با دستگاه دیگری به حساب کاربری خود وارد نشوید ، سامانه از شما شماره موبایل و گذرواژه نخواهد خواست.

از کجا میتوان فهمید چه مدت از اشتراک باقی مانده؟

پس از ورود به حساب کاربری و کلیک نمودن روی دکمه <حساب کاربری> که در بالای صفحه سمت راست موبایل یا کامپیوتر قرار دارد ، روی گزینه <پروفایل> کلیک نمائید. سپس روی گزینه محدوده های من کلیک نمائید در صورتی که هنوز اشتراک شما به اتمام نرسیده باشد ، نام محدوده هایی که اشتراک دارید و بازه زمانی که به آگهی ها دسترسی دارید نمایش داده میشود. همچنین میتوانید با کلیک نمودن روی گزیرنه <فاکتورهای من> لیست فاکتورها و خرید های خود از جوکاخ را مشاهده نمائید. با کلیک نمودن روی هر فاکتور جزئیات اشتراک خود را میتوانیدببینید.

آیا مشاورین املاک میتوانند در جوکاخ آگهی منتشر کنند؟

تمامی آگهی ها در جوکاخ با مشخصات کامل مالک و آدرس کامل منتشر میشوند. با توجه به اینکه امکان احراز هویت مالکین برای جوکاخ امکان پذیر نیست ، هر شخصی میتواند خود را مالک ملک معرفی نماید. ولی شرط اصلی انتشار آگهی در جوکاخ پرداخت کمیسیون به مشاور و شرکت در نشست به منظور عقد قرارداد درآژانس مسکن برگزار کننده نشست خواهد بود. با توجه به درخواست تعداد زیادی از کاربران، آگهی هایی که مالکین شان ابراز میکنند کمیسیون یک طرفه است ، منتشر میشود ولی در توضیحات این موضوع قید میشود.

چگونه میتوانم پاسخ شما به گزارش هایم را ببینم؟

پس از ورود به حساب کاربری و کلیک نمودن روی دکمه <حساب کاربری> که در بالای صفحه سمت راست موبایل یا کامپیوتر قرار دارد ، روی گزینه <پروفایل> کلیک نمائید. سپس روی گزینه <گزارش های من> کلیک نمائید. لیست گزارش هایی که ارسال نمودید و نتیجه بررسی همکاران ما را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

چگونه میتوانم آگهی خود را از سامانه حذف کنم؟

پس از ورود به حساب کاربری و کلیک نمودن روی دکمه <حساب کاربری> که در بالای صفحه سمت راست موبایل یا کامپیوتر قرار دارد ، روی گزینه <پروفایل> کلیک نمائید. سپس روی گزینه <آگهی های من> کلیک نمائید روز گزینه مشاهده آگهی که میخواهید حذف نمائید کلیک نمائید. آگهی در صفحه جدیدی باز میشود که بالای آن صفحه دکمه <گزارش آگهی> را خواهید دید. روی آن کلیک نموده و علت اتمام آگهی که میتواند انصراف شما از انجام معامله باشد یا انجام شدن معامله باشد را اعلام نمائید. آگهی شما تا یک ساعت بعد از سامانه حذف خواهد شد. در صورت ضرورت به حذف سریع آگهی ، با شماره 09026666340 تماس بگیرید.

آگهی ویژه چه فرقی با بقیه آگهی ها دارد؟

برای مشاهده آگهی های ویژه نیز همانند ثبت آگهی، نیازی به خرید اشتراک نیست و خدمات این بخش به صورت رایگان ارایه میگردد. کافی است ثبت نام خود را به صورت رایگان تکمیل نمایید. در بخش آگهی های ویژه، میتوانید آگهی املاک در سراسر ایران را مشاهده نمایید.

از زمانی که آگهی را ثبت میکنیم چقدر طول میکشد تا آگهی منتشر شود؟

در صورتی که آگهی خود را از ساعت 9 صبح تا 8 شب در روزهای هفته ثبت نمائید ، حداکثر یک ساعت بعد آگهی منتشر میشود. اگر آگهی از ساعت 8 شب تا 9 صبح ثبت شود ، نهایتا تا ساعت 10 صبح منتشر خواهد شد

لیست قیمت اشتراک محدوده ها و نحوه تقسیم بندی محدوده ها به چه صورت است؟

به قسمت راهنمای سایت مراجعه فرمائید.

اپلیکیشن جوکاخ را از کجا میتوانم دانلود کنم؟

اپلیکیشن جوکاخ برای گوشی های اندرویدی در فروشگاه پلی (Google play) در دسترس شماست. با جستجوی واژه جوکاخ به زبان فارسی در گوگل پلی میتوانید برنامه را روی گوشی خود نصب نمائید. برای گوشی های آیفون کلیپ آموزشی نصب نشانه جوکاخ روی صفحه اصلی گوشی تهیه شده و در قسمت راهنمای سایت در دسترس شماست.