حذف قیمت پیشنهادی از فایل‌ های مجازی مسکن

حذف قیمت‌های پیشنهادی از آگهی‌های خرید و فروش و اجاره مسکن منجر به ایجاد یک خلا بزرگ در بازار برای هر سه ضلع فعال بازار مسکن شده است. از تازه‌ ترین شرایط بازار معاملات خرید و فروش واجاره مسکن در مناطق مختلف شهر تهران حاکی است به دنبال حذف قیمت‌های پیشنهادی فروش و اجاره مسکن از سایت‌های بازاریابی ملکی و فضای مجازی، تعداد قابل توجهی از متقاضیان خرید، فروش واجاره مسکن با سردرگمی در تعیین و پذیرش قیمت‌ها مواجه شده‌اند. جوکاخ این امکان را برای شما کاربران فراهم کرده که آگهی ملک خود را به صورت رایگان در سایت ثبت کنید. کافیست برای ثبت آگهی خود به لینک ثبت آگهی ملک مراجعه کنید.

به این معنی که بسیاری از فروشنده‌ها هم‌ اکنون به‌ دلیل بی‌اطلاعی از عرف قیمتی واحد مسکونی‌شان برای فروش و تعیین قیمت مردد هستند وبه رغم آنکه برخی از فروشنده‌ها با استفاده از شرایط موجود اقدام به تعیین قیمت‌ های نجومی و غیر واقعی می‌کنند، برخی دیگر به دلیل بی‌ اطلاعی از سطح قیمت‌ها عرضه فایل خود به بازار را تا بازگشت قیمت‌ها به فضای مجازی و کسب اطلاع از چند و چون قیمت‌های پیشنهادی به تاخیر انداخته ‌اند.

در این میان شرایط برای متقاضیان خرید واجاره مسکن دشوار تر از مالکان متقاضی فروش و موجران است.هم ‌اکنون اطلاع از قیمت مسکن در مناطق مختلف به واسطه حذف قیمت ‌های پیشنهادی از سایت‌ های مجازی به امری بسیار دشوار برای این طیف فعال بازار مسکن تبدیل شده است و مستاجران و متقاضیان خرید با نرخ ‌های بسیار متفاوتی در بازار برای اجاره یا خرید آپارتمان‌ های مورد نظرشان مواجهند؛ طوری‌ که تصمیم‌ گیری برای آنها با دشواری بسیار زیادی همراه شده است.

واسطه ‌های معاملات مسکن نیز از حذف قیمت‌ های پیشنهادی فروش و اجاره مسکن از سایت‌های مجازی معرفی املاک به بازار اظهار سردرگمی می‌کنند. برخی از آنها به جوکاخ اعلام کردند تا قبل از آنکه قیمت‌ های پیشنهادی از سایت ‌های مجازی حذف شود می‌توانستیم به عرف مشخصی از قیمت مسکن در مناطق مختلف دسترسی داشته باشیم و به این وسیله قیمت‌ های پیشنهادی در سایر فایل‌ها را نیز مدیریت کنیم، اما در شرایط فعلی هر کدام از فروشنده‌ها یا موجران به‌صورت کاملا سلیقه‌ای اقدام به تعیین قیمت پیشنهادی می‌کنند و هم واسطه‌ها و هم خریداران و مستاجران را با مشکل  و سردرگمی مواجه کرده اند.

حذف قیمت پیشنهادی از فایل‌های مجازی مسکن