قیمت مسکن در منطقه 2 تهران

شرایط قیمتی واحدهای عرضه شده به بازار مسکن دومین منطقه پرمعامله شهر تهران نسبت به سایر مناطق پایتخت متفاوت است.در منطقه ۲ شهر تهران به دلیل حضور دو گروه تقاضای مصرفی و سرمایه‌ای برای دو دسته از واحدهای مسکونی معمولی و لوکس شرایط متفاوتی نسبت به سایر محلات و مناطق حاکم است و همین موضوع باعث شده است بازه قیمتی متنوعی در بازار مسکن این منطقه در هر کدام از محلات آن مشاهده شود. در واقع منطقه ۲ شهر تهران از یک منظر محل جست وجوی تقاضای مصرفی و از سوی دیگر محلی برای جست وجوی تقاضای سرمایه‌ای و لوکس نیز هست. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید آپارتمان در منطقه 2 می توانید برروی لینک کلیک کنید.

این منطقه دی ماه امسال نزدیک به ۱۰ درصد از حجم کل معاملات خرید مسکن را به خود اختصاص داد. در این منطقه هم اکنون میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان حدود ۲۰ میلیون و۶۰۰ هزار تومان است و از مجموع ۱۰ هزار و ۷۰۰ معامله خرید مسکن در دی ماه در شهر تهران بیش از هزار فقره معامله در این منطقه انجام شده است. جوکاخ این امکان را برای شما کاربران فراهم کرده که آگهی ملک خود را به صورت رایگان در سایت ثبت کنید. کافیست برای ثبت آگهی خود به لینک ثبت آگهی ملک مراجعه کنید.

 

 

 درود بر شما کاربران گرامی

در خصوص تقسیم بندی محدوده های منطقه ۲ در جوکاخ ، به شرح زیر تقسیم بندی شده اند:

۱- سعادت آباد 

۲- شهرک غرب

۳- پونک و فرحزاد 

۴- مرزداران شرقی و غربی ، شهرک آزمایش

۵- ستارخان ، تهران ویلا، توحید ،...

۶- صادقیه

۷- تیموری و طرشت.

شما میتوانید قبل از خرید اشتراک ، در محدوده های یاد شده ، مشخصات ملک درخواستی خود را وارد نموده و با کلیک نمودن روی دکمه  « جستجوی آگهی » ، لیست فایل ها و املاک نزدیک به درخواستتان را مشاهده نمایید. برای شروع ، اینجا کلیک کنید. با خرید اشتراک عادی، شما به فایل ها و آگهی های ثبت شده از ۳۰ روز قبل از خرید اشتراک تا ۳۰ روز پس از خرید اشتراک دسترسی خواهید داشت.

قیمت مسکن در منطقه 2 تهران