محدوده قیمتی جدید املاک در تهران

همزمان با بازگشایی بخشی از بنگاه ‌های معاملات ملکی در برخی مناطق شهر تهران، محدوده قیمتی آپارتمان ‌های مسکونی در محلات مختلف نیز مشخص شدند. با آغاز به کار بخشی از کسب و کارهای اقتصادی از ابتدای هفته جاری، تعدادی از بنگاه‌ های معاملات ملکی در مناطق مختلف شهر تهران نیز فعالیت خود را شروع کردند.

هر چند همچنان برخی از بنگاه‌ های املاک به دلیل تداوم فاصله ‌گذاری اجتماعی معتقد هستند که فعالیت در بازار معاملات خرید و فروش فعلا امکان ‌پذیر نیست، اما برخی دیگر از مشاوران املاک عنوان می‌ کنند در کنار فعالیت دیگر کسب و کارهای اقتصادی، فعالیت در این حوزه نیز به تدریج امکان ‌پذیر می‌شود.

تعدادی از بنگاه‌های املاک که دفاتر فعالیت خود را در سطح شهر فعال کرده‌اند، از مراجعه محدود متقاضیان خرید یا فروش مسکن خبر می‌دهند. به گفته آنها بخش عمده فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک، با محدوده قیمتی ماه پایانی سال گذشته مجددا برای فروش پیشنهاد شده‌اند. این در حالی است که برخی از سازندگان و مالکان آپارتمان ‌های مسکونی به ویژه املاک نوساز، تا حدودی قیمت پیشنهادی خود را افزایش داده‌اند.

 به گفته مشاوران املاک بخش عمده سازندگانی که در مقطع کنونی حاضر به ارائه و فروش واحدهای تکمیل شده خود شده ‌اند، معتقدند به دلیل شرایط اقتصادی، هزینه‌ های ساخت‌ و ساز در سال جاری با رشد محسوس مواجه خواهد شد. از این رو واحدهای مسکونی خود را با پیش‌ بینی افزایش هزینه ‌ها، برای فروش عرضه کرده ‌اند. برای آشنایی بیشتر با فایل های پیشنهادی و عرضه شده به بازار اجاره مسکن می توانید کلیک کنید. همچنین مجموعه جوکاخ برای راحتی حال کاربران خود صفحه ای با نام ثبت آگهی ملک تولید کرده تا در آن بتوانید ملک های خود را برای خرید و فروش به نمایش در آورید.