خرید آپارتمان در منطقه 10 - خرید آپارتمان در سلسبیل تهران

اگر به دنبال خرید آپارتمان با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های آگهی شده منطقه 10 تهران در جوکاخ سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است و خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه، فروش و خرید آپارتمان در منطقه 10 رونق زیادی دارد.

منطقه 10 تهران کجاست؟

منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از سمت شمال به خیابان آزادی و از سمت غرب و شرق به ترتیب به خیابان شهیدان، هرمزگان و پادگان جی و بزرگراه نواب صفوی ، از سمت جنوب هم به خیابان قزوین منتهی میشود. از محله های منطقه 10 تهران میتوان به محله کارون شمالی، محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله جی، محله هفت چنار، محله سلسبیل جنوبی، محله سلیمانی یا تیموری، محله هاشمی، محله کارون جنوبی و زنجان جنوبی اشاره کرد. همچنین از محله های مهم این منطقه که از معروف ترین محله های منطقه 10 برای خرید خانه و یا اجاره خانه هستند میتوان به خرید خانه در سلسبیل (خرید آپارتمان در سلسبیل) و خرید خانه در محله بریانک و خرید خانه در محله قصر الدشت اشاره کرد.

خرید آپارتمان در منطقه 10

خرید آپارتمان در سلسبیل تهران :

محله سلسبیل در منطقه 10 تهران واقع شده است. از شمال به خیابان هاشمی، از جنوب به خیابان کمیل، از غرب به خیابان قصرالدشت و از شرق به بزرگراه نواب منتهی میشود. همسایگان شمالی، جنوبی، غربی و شرقی محله سلسبیل به ترتیب محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله کارون جنوبی و محله اسکندری میباشد. محله سسبیل دارای بافت قدیمی است و زمین ها غالبا کوچک است و کوچه های کم عرضی دارند و به دلیل ساخت و ساز برج ها و مجتمع تجاری در این محله کاربری آن تبدیل به کاربری تجاری شده است. سلسبیل یکی از محله های مناسب تهران جهت خرید آپارتمان است. به طور کلی اگر قصد خرید خانه در سلسبیل، خرید آپارتمان در سلسبیل، اجاره خانه در سلسبیل و اجاره آپارتمان در سلسبیل را دارید با توجه به داشتن قیمت مناسب این محله و داشتن امکانات شهری مناسب میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

چه دلایلی شما را برای خرید آپارتمان در منطقه 10 ترغیب می کند؟

  • در این منطقه تقریبا 6 تا بیمارستان مانند بیمارستان اقبال، بیمارستان شهریار، بیمارستان آزادی، بیمارستان بابک، بیمارستان زنان و زایمان لولاگر و بیمارستان روان ‌پزشکی میمنت دارد. 
  • از خطوط حمل و نقل این منطقه هم میتوان به 105 ایستگاه اتوبوس، 1 استگاه مترو، 18 پارکینگ عمومی و 29 خط تاکسیرانی اشاره کرد. همانطور که در جدول مشاهده میکنید.
  • دارای پارک مانند پارک هزار شهید، دارای بوستانی چون بوستان تهرانی، حیات وحش 7 چنار، پارک 7 چنار میباشد.
  • قیمت مناسب آپارتمان ها در محله های مختلف ای منطقه
  • تعداد زیاد آپارتمان های متراژ پایین و بالا