خرید آپارتمان در جردن - قیمت خرید آپارتمان در جردن

خرید آپارتمان در محله هایی مانند جردن نیاز به بودجه های میلیاردی دارد. بلوار نلسون ماندلا نام قبلی، خيابان جردن بود. اكثر مردم اين خيابان را بنام محله جردن مي شناسند. خيابان آفريقا، نام ديگر محله جردن می باشد. محله جردن به افتخار ساموئل مارتين جردن بنيانگذار دبيرستان البرز و آموزشگاه دخترانه آمريكايي تهران، جردن نامگذاري شد. پس از پيروزی انقلاب اسلامي، محله جردن بنام خيابان آفريقا نامگذاري شد و در نهايت در‌ آذر سال ۱۳۹۳، نام اين خيابان به نلسون ماندلا تغيير كرد. محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد.

خرید آپارتمان در جردن

خرید آپارتمان های متراژ پایین در جردن :

یکی از دلایل مهم خرید آپارتمان در جردن که متراژ پایین هم باشد، این می باشد که این منازل مسکونی نسبت به منازل با متراژ بالاتر، پول کمتری می‌خواهد به همین دلیل افراد با استدلال افزایش توان خرید وارد میدان خرید و فروش می‌شوند. از سوی دیگر برخی از افراد تصور می‌کنند که خرید یک آپارتمان با متراژ پایین در پایتخت با صرفه تر از خریدوفروش چند متراژ بالاتر در سایر نقاط کشور است. اما یکی از مهم‌ ترین دلایلی که باعث داغی این نوع املاک شده، این می باشد که خرید و فروش آپارتمان‌ هایی با متراژ پایین‌ بسیار راحت‌ تر از سایر املاک بوده و افراد چندان نیازی به ‌صرف وقت ندارند.

قیمت خرید آپارتمان در محله جردن :

در محله ای مثل جردن که جزو منطقه بالاشهر تهران می باشد طبیعی است که برای خرید یک آپارتمان حتی با متراژ پایین نیاز به بودجه ای میلیاردی دارد و شما میتوانید با داشتن بودجه ای بالای 1.000.000.000 میلیارد تومانی خانه ها و آپارتمان هایی با متراژ پایین در این محله پیدا کنید به این دلیل که قیمت آپارتمان ها در این محله حدودا از متری 18 میلیون تومان شروع میشود.

مزیت خرید آپارتمان در محله جردن :

  • دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن‌ها
  • وجود آپارتمان‌ های زیبا و مدرن
  • دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی
  • داشتن مراکز خرید
     

محله جردن کجاست؟

محله جردن از محله های شمال شهر تهران محسوب می شود که با محله های امانیه، الهیه، داوودیه و توانیر نزدیکی دارد و قسمت هایی از این خیابان در محله های امانیه و داوودیه قرار گرفته است. بخش کوچکی از این محله که در نزدیکی الهیه قرار دارد (جردن شمالی) جزو منطقه 1 شهرداری تهران است. درحالیکه قسمت جنوبی (جردن جنوبی) آن که پس از همت قرار دارد، وارد منطقه ی 6 شهرداری تهران می شود ولی قسمت اعظم این خیابان در منطقه ی 3 شهرداری تهران است و خیابان ظفر و بلوار میرداماد را قطع می کند. محله جردن را که در واقع خیابانی شمالی جنوبی است، در امتداد و مابین بزرگراه مدرس و خیابان ولیعصر، امروزه با نام خیابان نلسون ماندلا می شناسیم، که آفریقا و جردن نام های پیشین این خیابان بودند. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید آپارتمان در دو بخش محله جردن یعنی محله جردن شمالی و محله جردن جنوبی همچنین خرید آپارتمان در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید.