ثبت آگهی ملک به صورت رایگان در جوکاخ چگونه انجام می شود؟

سایت جوکاخ سامانه ای پیشرفته است که میتوانید در خصوص خرید خانه، خرید کلنگی، خرید ویلا، خرید زمین ، خرید مستغلات، اجاره خانه و ... آگهی خود را به صورت رایگان در آن ثبت کنید. همچنین با سامانه جوکاخ دیگر نگران معامله های غیر قانونی ملک نخواهید بود و این امکان برای شما فراهم میشود تا با ثبت آگهی خود در جوکاخ ، با مشاوران مجرب و با تجربه در محدوده خود آشنا شده و در خصوص قصد خود مبنی بر خرید خانه، فروش خانه، خرید آپارتمان و یا اجاره آپارتمان مشاوره بگیرید. برای ثبت آگهی ملک می توانید برروی لینک کلیک کنید.

مراحل ثبت آگهی ملک :

  • اولین مرحله در ثبت آگهی ملک مشخص کردن نوع آگهی است : یعنی آگهی خود را برای خرید و فروش می خواهید یا رهن و اجاره
  • مرحله بعدی باید کاربری ملک را مشخص کنید : می دانید ملک ها کاربری مختلفی دارند اینکه ملک شما مسکونی، اداری، موقعیت اداری، تجاری و ... باشد باید در آگهی مشخص شود.
  • در مرحله بعدی ثبت آگهی ملک باید مشخصاتی از ملک خود بدهید : اینکه جهت ملک، شمالی یا جنوبی، شرقی و غربی است اینکه طول بر ساختمان چقدر است هم در املاک تجاری مهم است پس براساس کاربری این مشخصات هم باید پر شود.
  • مرحله ای با نام امکانات ملک وجود دارد : در این مرحله باید برای مثال مشخص کنید که ملک آگهی شده آیا امکاناتی مثل تلفن، مشاعات و ... دارد یا خیر
  • در دیگر مراحل ثبت آگهی ملک باید قیمت ملک را مشخص کنید : چیزی که واضح است این است که در املاکی که برای خرید و فروش آگهی داده می شوند قیمت هر متر مربع دارند و اگر املاک برای رهن و اجاره گذاشته شود باید میزان ودیعه و اجاره هرماه مشخص شود.
  • در مرحله یکی به آخر ثبت آگهی ملک باید اطلاعات کاملی از فردی که مالک آن ملک است گذاشته شود : این قسمت شامل آدرس و تلفن و شماره همراه و ... می شود.
  • در مرحله آخر ثبت اگهی ملک باید موقعیت کامل ملک را مشخص کنید : اینکه ملک شما در کدام محدوده قرار گرفته، در کدام شهر واقع شده است و ...

ثبت آگهی ملک رایگان

ثبت آگهی ملک چیست؟

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید. 

مزایای ثبت آگهی ملک در جوکاخ :

صرفه جویی در زمان
یافتن املاک با نیاز های فردی 
امکان خرید آپارتمان و اجاره آپارتمان
صرفه جویی در هزینه
امکان ثبت رایگان آگهی ملک
خرید و فروش ملک آسان

تعداد مشتریان واقعی

بسیاری سایت های املاک وجود دارند که به شکل سرتاسری در کشور اقدام به ثبت آگهی خرید و فروش یا اجاره خانه میکنند. تفاوتی نمیکند حجم تبلیغات یک سایت املاک برای جذب مخاطب چقدر باشد، مهم اینست که چقدر در فروش و اجاره املاک آگهی شده موثر عمل میکند. تجربه نشان میدهد سایت ها و مشاورین املاکی که به شکل منطقه ای و متمرکز در یک نقطه مشخص شهری اقدام به بررسی فایل‌های املاک میکنند ،مشتریان واقعی تری دارند لذا برای فروش و اجاره املاک موفق تر عمل میکنند.از جمله این سایت ها جوکاخ میباشد که با داشتن مشتریان واقعی قادر به خدمات دهی در مناطق مختلف میباشد.