خرید و فروش آپارتمان در محله جردن چگونه است؟

خرید و فروش در محله ای مانند جردن کار چندان آسانی نیست و حداقل بودجه ای که برای خرید و فروش در این محله لازم دارید از 1 میلیارد تومان شروع می شود. برای خرید آپارتمان در محله جردن چه شمالی و چه جنوبی باید بودجه های میلیاردی داشته باشید زیرا آپارتمان های این محله از متری 18 میلیون تومان شروع میشود تا به بالا. محله جردن جزء یکی از مشهورترین و گران ترین محله های شمال تهران برای خرید خانه و آپارتمان است. این محله بعد از انقلاب به نام های آفریقا و ماندلا تغییر نام داده است ولی هنوز خیلی ها به همان نام جردن می شناسند. بافت محله ماندلا بعد از گسترش ساخت و ساز، به بافت مدرن و نوساز تغییر کرده است. خیابان جردن بین دو منطقه 1 و 3 تهران قرار دارد و بدلیل داشتن دسترسی های راحت و تعداد زیادی مراکز خرید و آب و هوای خوب و خنک مورد پسند افراد اعیان نشین تهرانی است.

امکانات شهری آپارتمان در جردن که شما را برای خرید و فروش در این محله ترغیب می کند عبارتند از :

از دو ایستگاه مترو در خیابان میرداماد و حقانی می توان به راحتی به جردن رسید.

پارک ها و بوستان هایی چون بوستان های نوروز، صبا، خشایار و رعنا از پارک های معروف جردن هستند.

دسترسی ها و خیابان های ورودی به جردن که شامل بزرگراه مدرس ، بلوار میرداماد، بزرگراه حقانی، بزرگراه همت، بزرگراه رسالت می شود.

بیمارستان و مراکز درمانی هایی چون بیمارستان شهید رجایی، ساختمان پزشکان تخصصی سینا و کلینیک بهگام جزء مراکز درمانی این محله هستند.

مجتمع‌های مسکونی زیادی نظیر لاله، برج‌های شمیران، سپیدار و آناهیتا جزء گران ترین مناطق مسکونی محله نلسون ماندلا به حساب می آیند.

مراکز خریدی چون مرکز تجاری الهیه ، مرکز تجاری امیر،  پاساژ مدیترانه، مرکز خرید آی تک، مرکز خرید گلشهر دارد.

خرید و فروش در جردن

مزایای خرید آپارتمان در جردن :

  • وجود آپارتمان‌ های زیبا و مدرن
  • دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن ‌ها
  • دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی
  • داشتن مراکز خرید متعدد

در خیابان جردن جنوبی کانون‌های آموزشی زیادی وجود دارد که میتوان به کانون سعید، حضرت زهرا، علوم دریایی، والعصر، استاد شهریار، محراب، مصباح، ملائک، خوارزمی، ادیب، ایثار، دکتر افشار، دانش، ندای حق و کانون نرجس اشاره کرد. آیا میدانید چرا اسم جردن را برای این محله انتخاب کردند؟ در محله‌ی جردن یک بلوار اصلی وجود دارد که امروزه نام آن نلسون ماندلا است و آن را با این اسم میشناسند ولی در گذشته به دلیل افتخار شخصی با نام جردن ، جردن گذاشتند و از آن موقع تا به الان این اسم بر روی این محله در ذهن مردم مانده است و امروزه نام این محله از جردن به نلسون ماندلا تغییر پیدا کرده است.