خرید آپارتمان در جردن - قیمت خرید آپارتمان در جردن

خرید آپارتمان در جردن که از محله های شمال شهر تهران محسوب می شود و با محله های امانیه، الهیه، داوودیه و توانیر نزدیکی دارد و قسمت هایی از این خیابان در محله های امانیه و داوودیه قرار گرفته است، طرفدارای زیادی دارد. بخشی از محله جردن در منطقه 1، منطقه 3 و بخشی دیگر این محله در منطقه 6 تهران قرار گرفته است.

ویژگی محله جردن :

محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد.  محله‌ جردن شمالی از ابتدا، محله‌ی مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت ‌های این محله زمین خاکی بوده است که ارزش بسیار کمی داشتند به همین دلیل ساخت و ساز در این محله شروع شد و خانه‌های مدرنی در آن ساخته شد که امروزه قیمت خیلی بالایی دارند و همه‌ی عموم افراد نمی‌توانند در این محله به خانه ‌های رویایی‌شان برسند و آنها را داشته باشند. 

خرید آپارتمان در جردن

خرید آپارتمان در جردن :

با توجه به اینکه آپارتمان در جردن دارای ویژگی هایی چون دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن ‌ها، وجود آپارتمان‌ های زیبا و مدرن، داشتن مراکز زیاد و متعدد خرید و دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی است بنابراین خرید آپارتمان در جردن حتی با وجود قیمت بالای خانه هایش باز هم برای کسانی که خواهان خرید آپارتمان در این محله هستند، می باشد. اگرچه امروز تعداد آژانس های املاک کم نیست اما در زندگی مدرن و امروزی دیجیتالی افراد تمایل دارند که با موبایل و لپ تاپ یا تبلت خود در خانه آگهی ملک مورد نظر خود را جستجو کنند. اما شما می توانید اگر آپارتمانی در جردن دارید از طریق صفحه ثبت آگهی ملک، آپارتمان خود را به ثبت برسانید.

قیمت خرید آپارتمان در جردن :

 قيمت هر مترمربع زمين در اين محله بسيار بالاست و به طور مشابه قيمت هر واحد آپارتمان نيز خيلي بالا خواهد بود. محله جردن يكي از بهترين محلات براي مستقرشدن ثروتمندان تهراني بود. محله جردن در سال ۱۳۴۸ كاملا از ثروتمندان تهرانی پر شده بود و مرفهين مي توانستند در اين محله زندگي كنند و اين منطقه را به رشد و توسعه اقتصادی نزديك كنند. خانواده هاي دريانی، پاسال و القانيان اولين طايفه هايی بودند كه دراين محله توانستند زمين هايی را خريداری كنند. كليه ثروتمندان تهرانی در محله جردن توانستند كه ساختمان هايی را بنام خود بسازند و مردم محله را از ثروت و مكنت خود بهره مند كنند.