بررسی ثبت آگهی ملک در شیوع کرونا

در شیوع کرونا که باید در خانه هایمان بمانیم، همچنین با استفاده بیشتر از اینترنت شما می توانید از طریق صفحه ثبت آگهی ملک هر آپارتمانی در هر منطقه ای از تهران را آگهی کنید تا مشتری برای اجاره یا خرید پیدا کنید. اگر نیاز به مشاوره داشتید می توانید با شماره 09025555340 تماس بگیرید.

کرونا درست در زمانی وارد کشور شد که پیک کاری بسیاری از کسب و کار ها بود. کسب و کار هایی که در طی ماه ها تلاش و فعالیت منتظر رسیدن روز های آخر سال و گرم شدن بازار بودند اما حالا بجای بازار داغ کرونا و فعالیت، برای حفظ سلامتی ناچار به قرنطینه و تعطیلی بازار شدند. یکی از این کسب و کار ها که درست در اوج زمان کاری دچار تداخل و کسادی بازار شد، بازار ملک است. هر چند امسال با توجه به تغییرات بسیار بزرگ در اقتصاد ، گرانی و کمبود تقاضا رشد منفی نسبت به پارسال و رکود بازار داشتیم.

تاثیر کرونا بر بازار مسکن :

در ماه های آخر سال به دلیل تعطیلات مدارس و دانشگاه ها،بهتر شدن شرایط جوی آب و هوا و همچنین مشخص شدن قیمت ها در بازار و ثبات نسبی آن، معاملات در بازار مسکن رونق بسیاری می گیرد.معمولا این فاصله زمانی ، دوران طلایی در بازار مسکن ایران و بازار کاسبی داغ برای مشاورین املاک است.اما متاسفانه در سالی که گذشت ، همه چیز دچار تغییر و تحول بسیاری شد ! و علت اصلی آن ، پیدایش مهمان ناخوانده به نام کرونا ویروس در ایران بود . تقریبا از اواخر بهمن ماه 1398، رسما ورود کرونا به ایران اعلام و رسانه ای شد.کرونا ویروسی که با آمدنش بسیاری از کسب و کار ها را به حالت تعلیق در آورده و درست در مناسب ترین زمان برای کسب درآمد بسیاری از مشاغل ، آن ها را تعطیل کرد که یکی از مهم ترین این کسب و کار ها ، مسکن بود. برای اطلاع از تاثیر کرونا بر مسکن می توانید برروی لینک کلیک کنید.

ثبت آگهی ملک در کرونا

ثبت آگهی ملک در شیوع کرونا :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن زندگی مردم وب سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی ملک فعالیت میکنند که سایت جوکاخ با داشتن چندین سال تجربه از فعالان ارائه خدماتی همچون ثبت آگهی ملک میباشد. جوکاخ تلاش میکند تا مسیری شفاف و به روز، کارآمد و کم هزینه و بازاری آنلاین را برای خرید ملک ، فروش ملک و اجاره ملک در ایران ایجاد کند. با 

جوکاخ سامانه ای تخصصی در خصوص بازار مسکن است که یکی از مهمترین مزیت های آن فراهم کردن شرایطی برای کاربران در جهت ثبت آگهی ملک میباشد و همچنین با ارائه نرم افزاری تخصصی در زمینه ارتباط با مشتریان و مدیریت فایل ها، این امکان را برای مدیران، مشاوران مسکن، سازنده های پروژه های ساختمانی فراهم کرده است تا علاوه بر تبلیغات ملک خود بهره‌وری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.