ثبت آگهی ملک چیست؟ (ثبت آگهی ملک رایگان)

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید. برای مثال یکی از محله هایی که میشه براشون ثبت آگهی انجام داد، ثبت آگهی ملک در جردن است. به این دلیل که محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد.  محله‌ جردن شمالی از ابتدا، محله‌ مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت‌های این محله زمین خاکی بوده است. بنابربراین خرید آپارتمان در جردن درواقع 2 بخش دارد یعنی شما می توانید هم خرید آپارتمان در جردن شمالی و خرید آپارتمان در جردن جنوبی را از دست ندهید و متناسب با بودجه خود و اینکه چه محله ای را دوست دارید بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

ثبت آگهی ملک چیست؟

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان انجام دهید.

ثبت آگهی ملک

مزایای ثبت آگهی ملک در جوکاخ :

  • صرفه جویی در زمان
  • یافتن املاک با نیاز های فردی 
  • امکان خرید آپارتمان و اجاره آپارتمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • امکان ثبت رایگان آگهی ملک
  • خرید و فروش ملک آسان

تعداد مشتریان واقعی

بسیاری سایت های املاک وجود دارند که به شکل سرتاسری در کشور اقدام به ثبت آگهی خرید و فروش یا اجاره خانه میکنند. تفاوتی نمیکند حجم تبلیغات یک سایت املاک برای جذب مخاطب چقدر باشد، مهم اینست که چقدر در فروش و اجاره املاک آگهی شده موثر عمل میکند.

تجربه نشان میدهد سایت ها و مشاورین املاکی که به شکل منطقه ای و متمرکز در یک نقطه مشخص شهری اقدام به بررسی فایل‌های املاک میکنند ،مشتریان واقعی تری دارند لذا برای فروش و اجاره املاک موفق تر عمل میکنند.از جمله این سایت ها جوکاخ میباشد که با داشتن مشتریان واقعی قادر به خدمات دهی در مناطق مختلف میباشد.

ملک خود را بصورت رایگان در جوکاخ ثبت کنید!

داشتن مجوز و تجربه کافی

داشتن مجوز فعالیت ، تجربه و سابقه کاری موفق مشاور املاک، تخصص کارشناسان بنگاه در کارشناسی قیمت ملک و اطلاع از وضعیت سند های املاک منطقه وخصوصا توانایی بالا در مذاکره املاک از ویژگی های اصلی یک مشاور املاک مناسب جهت سپردن ملک شما و قراردادن آن در بازار املاک می باشد.