خرید آپارتمان در جردن

محله جردن از محله های شمال شهر تهران محسوب می شود که با محله های امانیه، الهیه، داوودیه و توانیر نزدیکی دارد و قسمت هایی از این خیابان در محله های امانیه و داوودیه قرار گرفته است. بخش کوچکی از این محله که در نزدیکی الهیه قرار دارد (جردن شمالی) جزو منطقه 1 شهرداری تهران است؛ درحالیکه قسمت جنوبی (جردن جنوبی) آن که پس از همت قرار دارد، وارد منطقه ی 6 شهرداری تهران می شود ولی قسمت اعظم این خیابان در منطقه ی 3 شهرداری تهران است و خیابان ظفر و بلوار میرداماد را قطع می کند. محله جردن را که در واقع خیابانی شمالی جنوبی است، در امتداد و مابین بزرگراه مدرس و خیابان ولیعصر، امروزه با نام خیابان نلسون ماندلا می شناسیم، که آفریقا و جردن نام های پیشین این خیابان بودند. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید آپارتمان در دو بخش محله جردن یعنی محله جردن شمالی و محله جردن جنوبی همچنین خرید آپارتمان در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید.

مزایای خرید آپارتمان در جردن :

  • داشتن مراکز خرید متعدد
  • وجود آپارتمان‌ های زیبا و مدرن
  • دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن ‌ها
  • دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی

خرید آپارتمان در جردن

قیمت خرید آپارتمان در جردن :

 قيمت هر مترمربع زمين در اين محله بسيار بالاست و به طور مشابه قيمت هر واحد آپارتمان نيز خيلي بالا خواهد بود. محله جردن يكي از بهترين محلات براي مستقرشدن ثروتمندان تهراني بود. محله جردن در سال ۱۳۴۸ كاملا از ثروتمندان تهرانی پر شده بود و مرفهين مي توانستند در اين محله زندگي كنند و اين منطقه را به رشد و توسعه اقتصادی نزديك كنند. خانواده هاي دريانی، پاسال و القانيان اولين طايفه هايی بودند كه دراين محله توانستند زمين هايی را خريداری كنند. كليه ثروتمندان تهرانی در محله جردن توانستند كه ساختمان هايی را بنام خود بسازند و مردم محله را از ثروت و مكنت خود بهره مند كنند.

ثبت آگهی ملک در جردن :

اگرچه امروز تعداد آژانس های املاک کم نیست اما در زندگی مدرن و امروزی دیجیتالی افراد تمایل دارند که با موبایل و لپ تاپ یا تبلت خود در خانه آگهی ملک مورد نظر خود را جستجو کنند. وب سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی ملک فعالیت میکنند که سایت جوکاخ با داشتن چندین سال تجربه از فعالان ارائه خدماتی همچون ثبت آگهی ملک میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از انجام ثبت آگهی ملک در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید.