ثبت آگهی ملک جردن

در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که شما اگر خانه ای در محله جردن داشته باشید و آن را بخواهید برای خرید و فروش یا اجاره بگذارید میتوانید از طریق صفحه ثبت آگهی درواقع ملک مورد نظر خود را در جردن آگهی کنید تا خیلی زود بتوانید ملک خود را برای سایرین به صورت رایگان در سایت حوکاخ به نمایش بگذارید.

محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد.  محله‌ جردن شمالی از ابتدا، محله‌ی مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت‌های این محله زمین خاکی بوده است. بنابربراین خرید آپارتمان در جردن درواقع 2 بخش دارد یعنی شما می توانید هم خرید آپارتمان در جردن شمالی و خرید آپارتمان در جردن جنوبی را از دست ندهید و متناسب با بودجه خود و اینکه چه محله ای را دوست دارید بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

خرید خانه در جردن :

خرید خانه در محله جردن نیازمند بررسی و شناخت لازم از وضعیت و امکانات این محله دارد تا با دیدی جامع بتوانید خانه مناسب خود را در این محله انتخاب کنید. که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش جردن شمالی و جردن جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد. 

بلوار نلسون ماندلا نام قبلی، خيابان جردن بود. اكثر مردم اين خيابان را بنام محله جردن مي شناسند. خيابان آفريقا، نام ديگر محله جردن می باشد. محله جردن به افتخار ساموئل مارتين جردن بنيانگذار دبيرستان البرز و آموزشگاه دخترانه آمريكايي تهران، جردن نامگذاري شد. پس از پيروزی انقلاب اسلامي، محله جردن بنام خيابان آفريقا نامگذاري شد و در نهايت در‌ آذر سال ۱۳۹۳، نام اين خيابان به نلسون ماندلا تغيير كرد. اين محله يكي از محلات بالاشهر تهران است

از مزایای خرید خانه در جردن :

دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن‌ها
وجود آپارتمان‌های زیبا و مدرن
داشتن مراکز زیاد و متععد خرید
دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی

ثبت آگهی ملک جردن

ثبت آگهی ملک در محله جردن :

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان انجام دهید.

اگرچه امروز تعداد آژانس های املاک کم نیست اما در زندگی مدرن و امروزی دیجیتالی افراد تمایل دارند که با موبایل و لپ تاپ یا تبلت خود در خانه آگهی ملک مورد نظر خود را جستجو کنند. وب سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی ملک فعالیت میکنند که سایت جوکاخ با داشتن چندین سال تجربه از فعالان ارائه خدماتی همچون ثبت آگهی ملک میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی انجام ثبت آگهی ملک در جوکاخ به صورت کامل می توانید برروی لینک کلیک کنید.