مراحل ثبت آگهی ملک در جوکاخ

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان انجام دهید. علاوه بر اینکه ثبت آگهی ملک مزایایی دارد و می توانید با استفاده از راهکارهای به روز ملک خود را اعم از زمین، آپارتمان، ویلا، مستغلات و ... را آگهی کنید و بدون پرداخت هزینه ای این کار با انجام چند مرحله ساده قابل انجام است.

برای مثال شما آپارتمانی در محله جردن دارید و می خواهید آن را برای فروش بزارید، کاربرانی که در اینترنت سرچ می کنند خرید آپارتمان در جردن می توانند آگهی آپارتمان شما را ببینند و از طریق اطلاعاتی که در آگهی شما هست بتواند با شما ارتباط برقرار کند خب همه این موارد نیاز به این دارد که شما به صفحه ثبت آگهی ملک بروید و براساس مراحلی که در زیر به آن اشاره می کنیم، ملک خود را آگهی کنید تا در اینترنت آگهی شما به نمایش گذاشته شود.

ثبت آگهی ملک

مراحل ثبت آگهی ملک در جوکاخ چگونه است؟

  • اولین مرحله در ثبت آگهی ملک مشخص کردن نوع آگهی است : یعنی آگهی خود را برای خرید و فروش می خواهید یا رهن و اجاره
  • مرحله بعدی باید کاربری ملک را مشخص کنید : می دانید ملک ها کاربری مختلفی دارند اینکه ملک شما مسکونی، اداری، موقعیت اداری، تجاری و ... باشد باید در آگهی مشخص شود.
  • در مرحله بعدی ثبت آگهی ملک باید مشخصاتی از ملک خود بدهید : اینکه جهت ملک، شمالی یا جنوبی، شرقی و غربی است اینکه طول بر ساختمان چقدر است هم در املاک تجاری مهم است پس براساس کاربری این مشخصات هم باید پر شود.
  • مرحله ای با نام امکانات ملک وجود دارد : در این مرحله باید برای مثال مشخص کنید که ملک آگهی شده آیا امکاناتی مثل تلفن، مشاعات و ... دارد یا خیر
  • در دیگر مراحل ثبت آگهی ملک باید قیمت ملک را مشخص کنید : چیزی که واضح است این است که در املاکی که برای خرید و فروش آگهی داده می شوند قیمت هر متر مربع دارند و اگر املاک برای رهن و اجاره گذاشته شود باید میزان ودیعه و اجاره هرماه مشخص شود.
  • در مرحله یکی به آخر ثبت آگهی ملک باید اطلاعات کاملی از فردی که مالک آن ملک است گذاشته شود : این قسمت شامل آدرس و تلفن و شماره همراه و ... می شود.
  • در مرحله آخر ثبت اگهی ملک باید موقعیت کامل ملک را مشخص کنید : اینکه ملک شما در کدام محدوده قرار گرفته، در کدام شهر واقع شده است و ...