چرا ثبت آگهی ملک انجام دهیم؟

جوکاخ سامانه ای تخصصی در خصوص بازار مسکن است که یکی از مهمترین مزیت های آن داشتن شرایطی برای کاربران در جهت آگهی دادن در خصوص ملک خود به صورت کاملا رایگان می باشد و همچنین با ارائه نرم افزاری تخصصی در زمینه ارتباط با مشتریان و مدیریت فایل ها، این امکان را برای مدیران، مشاوران مسکن، سازنده های پروژه های ساختمانی فراهم کرده است تا علاوه بر تبلیغات ملک خود بهره‌وری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و با ثبت آگهی ملک در جوکاخ شما عزیزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده زیرا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق از قیمت خانه و تنوع ملک ، کاربران راحت تر میتوانند گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند و همچنین انتخاب دقیق تر و ریزبینانه تری داشته باشند. کافیست برای انجام ثبت آگهی ملک در جوکاخ برروی لینک کلیک کنید.

در ثبت آگهی ملک چه گزینه هایی را باید پرکنید؟

  1. آدرس و موقعیت ملک
  2. جزییات بیشتر در مورد ملک 
  3. نوع ملک و نحوه معامله‌ی آن 
  4. مشخصات آگهی دهنده 
  5. آپلود عکس های ملک 

در گام اول شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که میخواهید ملک خودتان را به چه صورت معامله کنید. آیا میخواهید ملک را برای رهن و اجاره یا فروش و پیش فروش بذارید و یا حتی ملک را معاوضه کنید.
و همچنین در گام اول باید شما نوع ملک خود را انتخاب کنید که این ملک مسکونی (خانه)، اداری (دفترکار)، تجاری (مغازه)، زمین، مستغلات (کل زمین و یا کل ملک) است. اگر میخواهید کل ملک و زمین آن را به صورت یکجا معامله نمایید، گزینه مستغلات را انتخاب نمایید. برای مثال املاکی مانند خانه کلنگی، باغ و باغچه، کل ساختمان ، کارگاه و ... باید در قسمت مستغلات ثبت شوند.

ثبت آگهی ملک

چرا ثبت آگهی ملک را انجام دهیم؟

  • امکان ثبت رایگان آگهی ملک
  • خرید و فروش ملک آسان
  • صرفه جویی در هزینه
  • صرفه جویی در زمان
  • یافتن املاک با نیاز های فردی 

مجموعه جوکاخ این امکان را برای صاحبان و فروشندگان ملک فراهم کرده است تا ملک خود را به‌صورت رایگان در این وب‌ سایت آگهی کنند. ثبت آگهی رایگان در وب‌ سایت جوکاخ این امکان را برای فروشنده و خریدار فراهم می‌ سازد تا در مدت‌ زمان کم و با صرف هزینه اندک ملک مورد نظر خود را خریداری و یا به فروش برسانند. از مهم‌ ترین مزیت ثبت آگهی فروش خانه در بخش سپردن ملک از وب‌ سایت جوکاخ این است که اطلاعات ملک به‌ صورت کاملا دقیق و با تمام جزییات در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد. همچنین با ثبت آگهی فروش خانه یا آگهی اجاره خانه در جوکاخ این امکان برای خریداران و فروشندگان فراهم است تا با تعداد زیادی از آژانس املاک مجرب و قابل‌ اعتماد آشنا شده و معاملات خود را با مشاوره آن‌ ها انجام دهند.