ثبت آگهی ملک یعنی چه؟

ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ سامانه ای پیشرفته است که میتوانید در خصوص خرید خانه، خرید کلنگی، خرید ویلا، خرید زمین ، خریدو مستغلات، اجاره خانه و ... آگهی خود را به صورت رایگان در آن ثبت کنید.

در گذشته هر کسی برای خرید یک ملک نیاز داشت تا به آژانس های املاک سری بزند ولی رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی این پیشرفت به حوزه املاک هم نفوذ کرد و در زمینه دید و بازدید برای خرید یک آپارتمان در محله ای و یا نیاز به فروش ملک یا زمین و ... دیگر صاحبان ملک و خریداران ملک نیازی ندارند که حضوری به آژانس های املاک سری بزنند کافیست به سایت هایی مانند جوکاخ سری بزنند چه خریدار و چه فروشنده باشید کافیست برروی لینک ثبت آگهی ملک کلیک کنید و با پرکردن مشخصاتی از ملک می توانید آگهی ملک خود را به صورت کاملا رایگان به ثبت برسانید.

ثبت آگهی ملک در جوکاخ چه مزایایی دارد؟

  • امکان ثبت رایگان آگهی ملک
  • یافتن املاک با نیاز های فردی 
  • صرفه جویی در زمان
  • خرید و فروش ملک آسان
  • صرفه جویی در هزینه

ثبت آگهی ملک

ثبت آگهی ملک در جوکاخ به چه صورت است؟

اگرچه امروز تعداد آژانس های املاک کم نیست اما در زندگی مدرن و امروزی دیجیتالی افراد تمایل دارند که با موبایل و لپ تاپ یا تبلت خود در خانه آگهی ملک مورد نظر خود را جستجو کنند. وب سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی ملک فعالیت میکنند که سایت جوکاخ با داشتن چندین سال تجربه از فعالان ارائه خدماتی همچون ثبت آگهی ملک میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی انجام ثبت آگهی ملک در جوکاخ به صورت کامل می توانید برروی لینک کلیک کنید.

به طور کلی طریقه انجام ثبت آگهی ملک اینگونه است که بعد از مراجعه به صفحه مربوط به ثبت آگهی رایگان ملک برای شما در خصوص متراژ بنا، سن بنا، نوع آگهی و امکانات و ... که حداقل میزان آگهی لازم برای یک ملک است فیلدهایی گذاشته شده که شما می توانید به راحتی با پر کردن این گزینه ها دکمه ثبت آگهی ملک را بزنید و به صورت رایگان ملک خود را آگهی کنید.