مقایسه خرید آپارتمان در جردن با خرید آپارتمان در سعادت آباد

محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش جردن شمالی و جردن جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد. محله‌ی جردن شمالی از ابتدا، محله‌ی مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت‌های این محله زمین خاکی بوده است که ارزش بسیار کمی داشتند به همین دلیل ساخت و ساز در این محله شروع شد و خانه‌های مدرنی در آن ساخته شد که امروزه قیمت خیلی بالایی دارند و همه‌ی عموم افراد نمی‌توانند در این محله به خانه‌های رویایی‌شان برسند و آنها را داشته باشند. محله جردن جنوبی یکی از خیابان های شناخته شده‌ی شمال شهر تهران است. جالب است بدانید این محله بیشتر با نام جردن در ذهن مردم مانده است تا اسم کنونی آن که به محله نلسون ماندلا تغییر پیدا کرده است. خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه پیدا میکند و پس از گذشتن از بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس به یک کوچه سرازیری به کوچه مریم شرقی که واقع در الهیه است میرسید یا به عبارتی پایان شمالی آن خیابان مریم شرقی در الهیه و پایان جنوبی آن در میدان آرژانتین است. جهت خرید آپارتمان در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید.

سعادت‌ آباد یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران است. این منطقه در کوهپایه‌های جنوبی رشته کوه البرز و در منطقه ۲ کلانشهر تهران واقع شده‌است. سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنه کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد، ۲۴ متری، علامه، سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

خرید آپارتمان در سعادت آباد یا جردن

دسترسی های محله سعادت آباد:

متروی خط هفت تهران همان چیزی است در ساعات پیک ترافیک می توانید از آن بهره ببرید. برای دسترسی به این خط مترو از سمت شرق باید وارد خط دو شوید و تا ایستگاه شهید نواب صفوی تحمل کنید و آن جا خط خود را به سمت میدان کتاب تغییر دهید و در ایستگاه میدان صنعت از مترو خارج شوید و با تاکسی های خطی که در مقابل مترو هستند به محله ی سعادت آباد برسید. از سمت غرب و خط  چهار خود به ایستگاه شادمان برسانید تا با تعویض خط به سمت میدان کتاب بروید و در ایستگاه میدان صنعت با استفاده از خطوط تاکسی به سعادت آباد برسید. برای رفتن به سعادت آباد به وسیله ی مترو و از سمت جنوب با وارد شده به خط یک اس سمت کهریزک در ایستگاه میدان محمدیه تغییر مسیر داده و در خط هفت قرار بگیرید توجه داشته باشید که به سمت میدان کتاب حرکت کنید تا بتوانید در ایستگاه میدان صنعت راه  دسترسی به سعادت آباد که همان تاکسی های زرد هستند را بیابید.

دسترسی های محله جردن :

این محله دارای دسترسی خوبی است .دسترسی های اصلی این محله خیابان اصلی جردن ، اتوبان مدرس ، اتوبان صدر ، اتوبان حقانی و بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر می باشد. نزدیک ترین ایستگاه ها مترو به این محله ایستگاه میرداماد و ایستگاه حقانی می باشند، تاکسی های خطی و عبوری ، اتوبوس BRT خیابان ولیعصر را می توان به عنوان وسایل حمل و نقل عمومی نام برد. محله جردن از سمت جنوب به ميدان آرژانتين و پايانه بيهقي شروع مي شود و به سمت شمال توسعه مي يابد. اين بزرگراه بسيار زيبا پس از يك پيچ به سوي شرق و با عبور از بلوار ميرداماد از بزرگراه مدرس مي گذرد و با يك سراشيبي به كوي مريم شرقي كه در محله الهيه قرار دارد خاتمه مي يابد.
 

قیمت آپارتمان در سعادت آباد :

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد بهتر است جدول زیر را که دارای سن بنا، متراژ ساختمان، قیمت هرمتر مربع و موقعیت آپارتمان هست را به خوبی بررسی کنید. اما به طور کلی قیمت آپارتمان در سعادت آباد حدودا از متری 20 میلیون شروع می شود تا به بالاتر.

قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد

قیمت آپارتمان در جردن :

شما میتوانید با داشتن بودجه ای بالای 1.000.000.000 میلیارد تومانی خانه ها و آپارتمان هایی با متراژ پایین در این محله پیدا کنید به این دلیل که قیمت آپارتمان ها در این محله حدودا از متری 18 میلیون تومان شروع میشود.بنابراین با توجه به موارد فوق می توان حدود قیمت آپارتمانها را در این دو محله نزدیک به هم دانست البته این نکته را یادآوری کنیم که قیمت آپارتمان در این دو محله ممکن است به دلیل سن بنا و موقعیت قرارگیری ملک بالا و پایین تر هم بشود.