چرا آپارتمان در جردن بخریم؟

محله جردن از محله های شمال شهر تهران محسوب می شود که با محله های الهیه، امانیه، داوودیه و توانیر مجاورت دارد و قسمت هایی از این خیابان در محله های امانیه و داوودیه قرار گرفته است. بخش کوچکی از این محله که در نزدیکی الهیه قرار دارد (جردن شمالی) جزو منطقه 1 شهرداری تهران است؛ درحالیکه قسمت جنوبی آن (جردن جنوبی) که پس از همت قرار دارد، وارد منطقه ی 6 شهرداری تهران می شود ولی قسمت اعظم این خیابان در منطقه ی 3 شهرداری تهران است و خیابان ظفر و بلوار میرداماد را قطع می کند.

محله جردن بنام خيابان آفريقا نامگذاری شد و در نهايت در‌ آذر سال ۱۳۹۳، نام اين خيابان به نلسون ماندلا تغيير كرد. اين محله يكي از محلات بالاشهر تهران است و امكانات رفاهي و تفريحي بسيار زيادي در منطقه ۳ تهران قرار داده شده است. آب و هواي اين محله به دليل نزديكي به مناطق مرتفع بسيار خوش و آب و هواست و يكي از مناطق خوش و آب و هواي تهران به شمار مي رود. خانه هاي ويلايي در اين محله بسيار زياد به چشم مي خورد، كه در هركدام امكانات تفريحي و رفاهي از طرف مالكان ويلاها قرارداده شده است. قيمت هر مترمربع زمين در اين محله بسيار بالاست و به طور مشابه قيمت هر واحد آپارتمان نيز خيلي بالا خواهد بود. محله جردن يكي از بهترين محلات براي مستقرشدن ثروتمندان تهرانی بود.

خرید آپارتمان اتفاق مهمی برای زندگی هر فرد می باشد بنابراین مهم است که شما در چه محله و با چه قیمتی آپارتمان خود را خریداری کنید. یکی از محله های خوب و لاکچری شهر تهران محله جردن است که شما برای خرید آپارتمان می توانید به محله جردن فکر کنید. مجموعه جوکاخ می تواند در زمینه خرید و فروش هر ملکی در هر منطقه ای به شما کمک کند به این صورت که شما می توانید انواع مقالات خرید آپارتمان در جردن و یا اجاره آپارتمان در جردن را مشاهده کنید و براساس متراژ و قیمت و سال ساخت بنای هر آپارتمان تصمیم بگیرید که چه ملکی مناسب شماست.

خرید آپارتمان در جردن

مشخصات محله جردن جهت خرید آپارتمان :

  • منطقه 1، 3 و 6 شهرداری تهرانمنطقه هایی هستند که محله جردن شامل آن می شود 
  • قیمت آپارتمان ها در محله جردن متری 20 میلیون تومان به بالا می باشد
  • محله جردن ایستگاه مترو ندارد
  • محله جردن ایستگاه BRT دارد
  • دسترسی های محلی محله جردن شامل بزرگراه مدرس، بزرگراه همت، بزرگراه حقانی، تونل نیایش، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، خیابان ظفر، خیابان گاندی، خیابان بیهقی، خیابان وزرا، میدان ونک، میدان آرژانتین، الهیه، امانیه، کاووسیه می باشد
  • بافت محله جردن مسکونی و تجاری است

ویژگی های محله جردن برای خرید آپارتمان :

آب و هوای خوب و عالی

بافت باغ شهری

مراکز خرید و متنوع

وجود نمایندگی های معتبر از برند های مختلف

زیارتگاه های مختلف

ساختمان های تقریبا نوسازی شده و مدرن

این محله دارای دسترسی خوبی است. دسترسی های اصلی این محله خیابان اصلی جردن ، اتوبان مدرس ، اتوبان صدر ، اتوبان حقانی و بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر می باشد.