محله جردن را بیشتر بشناسید!

بلوار نلسون ماندلا نام قبلی، خيابان جردن بود. اكثر مردم اين خيابان را بنام محله جردن مي شناسند. خيابان آفريقا، نام ديگر محله جردن می باشد. محله جردن به افتخار ساموئل مارتين جردن بنيانگذار دبيرستان البرز و آموزشگاه دخترانه آمريكايي تهران، جردن نامگذاري شد. پس از پيروزی انقلاب اسلامي، محله جردن بنام خيابان آفريقا نامگذاري شد و در نهايت در‌ آذر سال ۱۳۹۳، نام اين خيابان به نلسون ماندلا تغيير كرد. اين محله يكي از محلات بالاشهر تهران است و به طور کلی محله جردن به دو بخش جردن شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود و امكانات رفاهي و تفريحي بسيار زيادي در منطقه ۳ تهران قرار داده شده است. آب و هواي اين محله به دليل نزديكي به مناطق مرتفع بسيار خوش و آب و هواست و يكي از مناطق خوش و آب و هواي تهران به شمار مي رود. خانه هاي ويلايي در اين محله بسيار زياد به چشم مي خورد، كه در هركدام امكانات تفريحي و رفاهي از طرف مالكان ويلاها قرارداده شده است. قيمت هر مترمربع زمين در اين محله بسيار بالاست و به طور مشابه قيمت هر واحد آپارتمان نيز خيلي بالا خواهد بود. محله جردن يكي از بهترين محلات براي مستقرشدن ثروتمندان تهراني بود. محله جردن در سال ۱۳۴۸ كاملا از ثروتمندان تهراني پر شده بود و مرفهين مي توانستند در اين محله زندگي كنند و اين منطقه را به رشد و توسعه اقتصادي نزديك كنند. خانواده هاي دريانی، پاسال و القانيان اولين طايفه هايي بودند كه دراين محله توانستند زمين هايي را خريداری كنند. كليه ثروتمندان تهراني در محله جردن توانستند كه ساختمان هايي را بنام خود بسازند و مردم محله را از ثروت و مكنت خود بهره مند كنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره و خرید آپارتمان در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید یا با شماره 09025555340 و 02177553410 تماس حاصل فرمایید.

محله جردن تهران از سمت جنوب به ميدان آرژانتين و پايانه بيهقي شروع مي شود و به سمت شمال توسعه مي يابد. اين بزرگراه بسيار زيبا پس از يك پيچ به سوي شرق و با عبور از بلوار ميرداماد از بزرگراه مدرس مي گذرد و با يك سراشيبي به كوي مريم شرقي كه در محله الهيه قرار دارد خاتمه مي يابد.

خرید آپارتمان در جردن

قیمت خرید آپارتمان در محله جردن:

در محله ای مثل جردن که جزو منطقه بالاشهر تهران می باشد طبیعی است که برای خرید یک آپارتمان حتی با متراژ پایین نیاز به بودجه ای میلیاردی دارد و شما میتوانید با داشتن بودجه ای بالای 1.000.000.000 میلیارد تومانی خانه ها و آپارتمان هایی با متراژ پایین در این محله پیدا کنید به این دلیل که قیمت آپارتمان ها در این محله حدودا از متری 18 میلیون تومان شروع میشود.

امکانات شهری محله جردن:

بوستان هاي نوروز، رعنا، صبا، خشايار، سيمرغ نيز براي تفريح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان از طرف شهردار منطقه يك مشخص شده است. مجتمع هاي مسكوني بزرگي همچون، ميلاد، آناهيتا، سپيدار، برج های شميران و لاله نيز در اين محله جردن قرار دارند. كانون هاي آموزشي مانند محراب، مصباح، خوارزمي، اديب، ايثار، دكتر افشار، دانش، علوم دريايي، نداي حق، والعصر، استاد شهريار، سعيد و حضرت زهرا براي آموزش شهروندان در زمينه هاي مختلف تاسيس شده اند. بيمارستان شهيد رجايي به اين محله خيلی نزدیک است. همچنين در اين محله، انواع و اقسام فروشگاه هاي زنجيره اي نيز ديده مي شوند كه مردم مي توانند با مراجعه به آن ها، كليه نيازمندي هاي خود را از آن ها خريداری نمايند. 

مزیت خرید آپارتمان در محله جردن:

  • وجود آپارتمان‌ های زیبا و مدرن
  • دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی
  • دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن‌ها
  • داشتن مراکز خرید