خرید خانه در جردن

خرید خانه در محله جردن نیازمند بررسی و شناخت لازم از وضعیت و امکانات این محله دارد تا با دیدی جامع بتوانید خانه مناسب خود را در این محله انتخاب کنید. که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش جردن شمالی و جردن جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد. محله جردن جزء یکی از مشهورترین و گران ترین محله های شمال تهران برای خرید خانه و آپارتمان است. این محله بعد از انقلاب به نام های آفریقا و ماندلا تغییر نام داده است ولی هنوز خیلی ها به همان نام جردن می شناسند. بافت محله ماندلا بعد از گسترش ساخت و ساز، به بافت مدرن و نوساز تغییر کرده است. خیابان جردن بین دو منطقه 1 و 3 تهران قرار دارد و بدلیل داشتن دسترسی های راحت و تعداد زیادی مراکز خرید و آب و هوای خوب و خنک مورد پسند افراد اعیان نشین تهرانی است. محله جردن را که در واقع خیابانی شمالی جنوبی است، در امتداد و مابین بزرگراه مدرس و خیابان ولیعصر، امروزه با نام خیابان نلسون ماندلا می شناسیم، که خیابان آفریقا و جردن نام های پیشین این خیابان بودند. جهت خرید آپارتمان در جردن و آشنایی بیشتر با این محله می توانید برروی لینک کلیک کنید.

خرید آپارتمان اتفاق مهمی برای زندگی هر فرد می باشد بنابراین مهم است که شما در چه محله و با چه قیمتی آپارتمان خود را خریداری کنید. یکی از محله های خوب و لاکچری شهر تهران محله جردن است که شما برای خرید آپارتمان می توانید به محله جردن فکر کنید. مجموعه جوکاخ می تواند در زمینه خرید و فروش هر ملکی در هر منطقه ای به شما کمک کند به این صورت که شما می توانید انواع آگهی های خرید آپارتمان در جردن و یا اجاره آپارتمان در جردن را مشاهده کنید و براساس متراژ و قیمت و سال ساخت بنای هر آگهی تصمیم بگیرید که چه ملکی مناسب شماست.

خرید آپارتمان در جردن

جردن از خرده محله های امانیه و کاووسیه تشکیل شده است. این محدوده بافتی نوساز دارد. کاووسیه که قسمت جنوبی بلوار آرش و اسفندیار است، به دلیل ویژگی های خاص خود بیشتر به مرکز تجاری و اداری تبدیل شده است. میزان عبور و مرور در شب و روز با کاهش تقریبی ۳ برابری روبرو است. در واقع محله در زمان شب تقریبا خالی از سکنه می باشد. تعداد خانه های مسکونی در آن بسیار اندک و میزان مراکز تجاری و اداری در آن بسیار بالاست. امانیه که قسمت شمالی محله، از بلوار اسفندیار و آرش به بالا را تشکیل می دهد، بافت شهری بلندمرتبه با تعداد زیادی برج و مراکز تجاری را تشکیل می دهد که منجر به توسعه اقتصادی و تجاری محله شده است. ساکنین محله غالبا از اقشار باسواد و تحصیلکرده اند. وجود ترافیک گسترده در خیابان آفریقا مشکلات جدی را برای اهالی محل به وجود آورده است.

امکانات شهری محله جردن :

رستوران های جردن

انواع رستوران های سنتی ، قست فود ، ایرانی و فرنگی با سطح قیمت های متوسط به بالا در این محله وجود دارد.

بیمارستان های جردن

این محله دارای کلینیک ها و درمانگاه های شبانه روزی می باشد و بیمارستان شهید رجایی به این محله نزدیک است.

دسترسی های جردن

این محله دارای دسترسی خوبی است .دسترسی های اصلی این محله خیابان اصلی جردن ، اتوبان مدرس ، اتوبان صدر ، اتوبان حقانی و بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر می باشد.

مراکز تفریحی جردن

رستوران ها و مراکز خرید این محله را می توان به عنوان مراکز تفریحی جردن به حساب آورد.