خرید آپارتمان در جردن چگونه است؟

تصمیم دارید آپارتمانی معامله کنید و بودجه ای که برای خرید آپارتمان در دست دارید مبلغ 2.000.000.000 میلیارد می باشد به شما تبریک می گوییم شما می توانید آپارتمانی تقریبا با متراژ 75 متر و نوساز با این قیمت در جردن خریداری کنید. اما ممکن است شما ندانید جردن در چه منطقه ای قرار دارد یا دسترسی های نقلیه عمومی جردن چگونه است بنابراین لازم دارید مقاله ای بخوانید تا به شما به طور جامع و دقیق بگوید که شما دقیقا قرار است برای چه محله ای در تهران بودجه خود را خرج کنید.

محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد. محله‌ی جردن شمالی از ابتدا، محله‌ی مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت‌های این محله زمین خاکی بوده است که ارزش بسیار کمی داشتند به همین دلیل ساخت و ساز در این محله شروع شد و خانه‌های مدرنی در آن ساخته شد که امروزه قیمت خیلی بالایی دارند و همه‌ی عموم افراد نمی‌توانند در این محله به خانه‌های رویایی‌شان برسند و آنها را داشته باشند. محله جردن جنوبی یکی از خیابان های شناخته شده‌ی شمال شهر تهران است. جالب است بدانید این محله بیشتر با نام جردن در ذهن مردم مانده است. خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه پیدا میکند و پس از گذشتن از بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس به یک کوچه سرازیری به کوچه مریم شرقی که واقع در الهیه است میرسید یا به عبارتی پایان شمالی آن خیابان مریم شرقی در الهیه و پایان جنوبی آن در میدان آرژانتین است. جهت خرید آپارتمان در جردن می توانید برروی لینک کلیک کنید.

خرید آپارتمان در جردن

 • دسترسی های جردن
  این محله دارای دسترسی خوبی است .دسترسی های اصلی این محله خیابان اصلی جردن ، اتوبان مدرس ، اتوبان صدر ، اتوبان حقانی و بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر می باشد.
 • رستوران های جردن
  انواع رستوران های سنتی ، قست فود ، ایرانی و فرنگی با سطح قیمت های متوسط به بالا در این محله وجود دارد.
 • مراکز تفریحی جردن
  رستوران ها و مراکز خرید این محله را می توان به عنوان مراکز تفریحی جردن به حساب آورد.
 • بیمارستان های جردن
  این محله دارای کلینیک ها و درمانگاه های شبانه روزی می باشد و بیمارستان شهید رجایی به این محله نزدیک است.
 • حمل و نقل در جردن
  نزدیک ترین ایستگاه ها مترو به این محله ایستگاه میرداماد و ایستگاه حقانی می باشند، تاکسی های خطی و عبوری ، اتوبوس BRT خیابان ولیعصر را می توان به عنوان وسایل حمل و نقل عمومی نام برد.
 • مراکز خرید جردن
  این محله دارای مراکز خرید و پاساژ های متنوعی می باشد و اکثرا در فروشگاه های این محله برندهای معروف بفروش میرود.