ثبت آگهی ملک رایگان در جوکاخ

برای ثبت آگهی ملک به صورت رایگان شما باید به برخی نکات توجه داشته باشید که این نکات شامل چندین مرحله است (مراحل ثبت آگهی) برای ثبت آگهی شما میشود. این ثبت آگهی در سایت جوکاخ به آسانی انجام می شود و فقط کافیست شما برروی لینک ثبت آگهی ملک رایگان کلیک کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09025555340 و یا 02177553410 تماس حاصل فرمایید.

ثبت آگهی ملک رایگان

 • نوع ملک و نحوه معامله‌ی آن :

در گام اول شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که میخواهید ملک خودتان را به چه صورت معامله کنید. آیا میخواهید ملک را برای رهن و اجاره یا فروش و پیش فروش بذارید و یا حتی ملک را معاوضه کنید.
و همچنین در گام اول باید شما نوع ملک خود را انتخاب کنید که این ملک مسکونی (خانه)، اداری (دفترکار)، تجاری (مغازه)، زمین، مستغلات (کل زمین و یا کل ملک) است. اگر میخواهید کل ملک و زمین آن را به صورت یکجا معامله نمایید، گزینه مستغلات را انتخاب نمایید. برای مثال املاکی مانند خانه کلنگی، باغ و باغچه، کل ساختمان ، کارگاه و ... باید در قسمت مستغلات ثبت شوند.
در گام دوم شما باید مشخصات اصلی ملکتان را که شامل نوع بنا، مساحت ساخته شده (متر مربع)، مساحت زمین (مترمربع)، تعداد اتاق، تعداد پارکینگ، سال ساخت، سن بنا و انتخاب نوساز، جند سال ساخت و کلنگی میباشد. لازم به ذکر است که سال ساخت برای پیش فروش ملک الزامی نیست.

 • قیمت و شرایط معامله :
  در گام سوم، وارد کردن مبلغ نهایی فروش الزامی است. نباید مبلغ وام و یا رهن از این مبلغ کسر گردد. در صورتی که این مبلغ صحیح وارد نشود، آگهی نمایش داده نخواهد شد و این مبلغ به صورت تومان وارد میشود. اگر قیمت نهایی ملک توافقی است، حداکثر مبلغی را که فکر میکنید میتوانید در ازای معامله این ملک دریافت نمایید، را وارد نمایید و سپس در قسمت توضیحات شرح دهید. دقت نمایید که اگر قیمت ملک را بالاتر از قیمت منطقه ذکر کنید، باعث میشود تا جستجوگران ملک با شما تماس نداشته باشند.

 

 • جزییات بیشتر در مورد ملک :
  اطلاعات بیشتر و دقیق تر راجع به ملک باعث میشود تا جویندگان ملک بیشتر به آگهی ارسالی شما توجه کنند. در این قسمت شما میتوانید مواردی که شامل موقعیت ملک میشود را وارد نمایید. مانند: ملک در کدام طبقه واقع است، تعداد کل طبقات، تعداد واحدها در هر طبقه، تعداد کل واحدها و امکانات واحد موردنظر مثل تعداد بالکن، مساحت کل بالکن، تعداد انباری، مساحت کل بالکن و... است.
  همچنین شما میتوانید امکانات دیگری مانند: امکانات واحد، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، نشیمن و پذیرایی، شکل ساخت، نما، اسکلت ساختمان، تجهیزات سرمایشی گرمایشی، تجهیزات رفاهی، تجهیزات ایمنی امنیتی، امکانات ساختمان، امکانات ورزشی، تاسیسات، مشخصات سند و...
  در این قسمت در مورد مزایای ملک توضیح دهید، برای مثال: نورگیر، نزدیک به مترو، محله آرام، بازسازی شده، دارای تجهیزات آشپزخانه، نقشه ساخت خوب، دارای کمد دیواری بزرگ، دارای پارکینگ مهمان، سقف بلند و ...
  اگر ملک مورد نظر معایبی نیز دارد که همین باعث شده ملک را به زیر قیمت معامله کنید، در مورد این عوامل نیز توضیح دهید، اینکار باعث میشود که جویندگان ملک بیشتر به آگهی شما اعتماد کنند. در صورتی که این عوامل ذکر نگردد، جوینده ملک تصور خواهد کرد که این آگهی صحیح نیست. برای مثال: ملک سند ندارد، ملک احتیاج به بازسازی دارد و قابل سکونت نیست، فقط یک دانگ از ملک به فروش میرسد، آپارتمان آسانسور ندارد و...

 

 • آدرس و موقعیت ملک :
  موقعیت جغرافیایی ملک مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ملک است. به همین دلیل درج آدرس صحیح ملک تا حد کوچه و یا خیابان فرعی، الزامی است. اگر نمیخواهید آدرس کامل ملک ذکر شده برای عموم نمایش داده شود گزینه "آدرس ذکر شده در بالا را به عموم نمایش ندهید" را انتخاب نمایید.
  به عنوان مثال استان، شهر، محله و آدرس ملک را انتخاب کنید. درج آدرس پستی ملک تا سرحد خیابان فرعی و یا کوچه الزامی است (مثال: میدان رز - خیابان مریم - کوچه سوم). از درج آدرس آژانس مسکن و یا کروکی خودداری نمایید.
  تعیین موقعیت مکانی ملک روی نقشه الزامی است. فراموش نکنید جویندگان اینترنتی املاک، تمایل دارند تا قبل از بازدید حضوری از ملک، از موقعیت جغرافیایی آن با خبر باشند، چه بسا مشتریانی هستند که به دنبال ملکی در نزدیکی ملک شما هستند! پس موقعیت ملک را بر روی نقشه صحیح نمایش دهید.

 

 • آپلود عکس های ملک :
  مهمترین عامل در جذب مشتری، اضافه کردن تصاویر ملک است. فراموش نکنید که جویندگان اینترنتی املاک به دنبال ملک های عکس دار هستند. عکس نمای ساختمان را به عنوان عکس اصلی ثبت نمایید. در مورد املاک مسکونی، حتما عکس های پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب را با توضیحات مربوطه ارسال نمایید. حتی الامکان از وسایل شخصی عکس نگیرید و سعی کنید که محل تصویر پاکیزه و مرتب باشد. به هیچ عنوان عکس های تبلیغاتی و یا عکس های غیر واقعی را ارسال نکنید. این عکس ها فقط باعث سلب اعتماد مشتریان میشود.

 

 • مشخصات آگهی دهنده :
  در این گام شما باید عنوان را وارد نمایید. (مثال: آقا/خانوم/مشاور)، نام، نام خانوادگی، شماره تماس و نحوه بازدید از ملک را وارد نمایید. (اگر برای بازدید از ملک نیاز به هماهنگی قبلی است و یا در ساعات خاصی میتوان از ملک بازدید کرد، در این قسمت توضیح داده شود.) و در آخر شما باید ثبت آگهی را بزنید، آگهی شما به سادگی ثبت شد.