چرا از جوکاخ فایل آپارتمان در جردن را بخریم؟

محله جردن کجاست؟

جردن محله ای در منطقه 3 تهران است البته بخشی از این منطقه در منطقه یک و بخشی جزو منطقه 6 محسوب می شود. علت نام گذاری محله جردن به افتخار شخصی با این نام بوده است.

جردن یکی از محله هایی در تهران می باشد که بافت ساختمان‌های آن به دلیل وجود خانه های ویلایی و البته داشتن مجتمع های زیاد چند طبقه اکثرا این محله را محله ای با بافت ویلایی بر می شمارند. 

خرید آپارتمان در جردن؟

به دلیل اینکه قیمت آپارتمان در این محله از متری 20 میلیون شروع می شود بنابراین با داشتن بودجه ای یک میلیاردی شما می توانید یک آپارتمان حدودا 70 متری خریداری کنید. خرید آپارتمان در جردن به دلیل مزایایی چون داشتن دسترسی های مناسب و راحت، داشتن موقعیت های عالی در منطقه، امکانات شهری زیاد که دارد مانند بیمارستان های دولتی و خصوصی متعدد و وجود مراکز مهم دولتی، همچنین مراکز خرید متعدد بنابراین یکی از محله های مناسب برای خرید آپارتمان محله جردن می باشد.

خرید آپارتمان در جردن

چرا جوکاخ را انتخاب کنیم؟

جوکاخ یکی از سایت های مناسب و آگهی محور در زمینه املاک است که برای بخش وسیعی از محله ها و مناطق تهران شما می توانید به آگهی های املاک در مناطق مختلف تهران با خرید اشتراک با مبلغ جزئی دسترسی داشته باشید. برای مشاهده آگهی های ملک در جردن و خرید فایل این منطقه می توانید برروی لینک کلیک کنید و جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های 02177553410 و 09025555340 تماس حاصل فرمایید.

خرید اشتراک در سایت جوکاخ با هزینه بسیار کم انجام می شود.

آگهی های مناسب و مطابق با محله ای که مشتریان می خواهند.

دسترسی به مشتریان برای مشاهده تاریخچه ملک ها.