فایلینگ ملک، خرید فایلینگ ملک

از یک فایلینگ خوب چه انتظاری دارید؟ در سامانه جوکاخ همه فایل ها شخصی هستند و با جزییات کامل و سریعترین زمان ممکن در دسترس مشترکین قرار میگیرند. جوکاخ علاوه بر ارایه فایل های مربوط به خرید و فروش و اجاره آپارتمان، مرجع و منبع بسیار دقیق فایل های کلنگی ، مستغلات و ویلا میباشد. 
 علاوه بر آن، با ارایه یک موتور جستجوی قدرتمند، این امکان را ایجاد کردیم تا مشاورین سریعتر و دقیقتر بتوانند نیاز مشتریان خود را براورده کنند. آیا تمایل دارید به محض انتشار آگهی ، آگاه شوید تا اولین کارشناس فروش باشید که فایل جدید را به مشتری خود معرفی میکند؟ بات تلگرامی جوکاخ این نیاز شما را برآورده میکند. دیگر چه میخواهید؟ دوست دارید یک دستیار همیشه آماده در کنار خود داشته باشید تا فایل ها و مشتریان را به هم مرتبط کند؟ دستیار هوشمند در سامانه جوکاخ به همین منظور تدارک دیده شده است. اگر میخواهید از رقیبانتان یک گام جلوتر باشید، از جوکاخ استفاده کنید! جوکاخ با کمترین هزینه بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

گام اول برای اینکه یک فایل یاب حرفه‌ای و مشاور املاک خوبی شوید باید به مکانی که برای کار انتخاب میکنید دقت کنید و یا اگر که سابقه کاری دارید نباید مسبب این شوید که سابقه چند ساله شما از بین برود و یا بعد از چندسال که سرشناس شدید محل کارتان را عوض کنید. و برای اینکه فایل یاب خوبی شوید اول باید به این فکر کنید که فایل خوب را در کجا میتوانید پیدا کنید. راهنمایی ما به شما مشاور املاکان و فایل یاب های عزیز سایت جوکاخ است، شما میتوانید فایل املاک را به روز شده از این سایت خریداری کنید. لازم به ذکر است که شما برای خرید فایلینگ ملک و یا مشاوره رایگان و یا دریافت اطلاعات بیشتر در این باره، باید با شماره های 09025555340 و 02177553410 تماس حاصل فرمایید.

  • روش‌های مشاورین حرفه‌ای فایلینگ املاک:
  1. تجربه کاری
  2. استفاده از آگهی‌ها
  3. استفاده از تماس‌ها
  4. سازندگان
  5. فایل‌یاب
  6. نگهبانان
  7. احیای فایل‌ها

تجربه کاری: یکی از مهم ترین توصیه ها به مشاورین این موضوع است که اگر تازه کار هستید در انتخاب املاک محل فعالیت خود بسیار دقت کنید.در آموزش های بعدی حتما خواهیم گفت که یک مشاور املاک خوب میبایست چه ویژگی هایی داشته باشد. اما اگر مشاوری با سابقه هستید تحت هیچ عنوان املاک خود را عوض نکنید چرا که بهترین مکان برای فعالیت شما املاکی است که در آن سالها کسب تجربه کرده اید و به‌ نوعی اعتبار پیدا کرده اید. مهم ترین منبع فایل یک مشاور تجربه اوست بطوریکه شما بعد از چندین سال کار حرفه ای در مشاور املاک با استفاده از مشتریان خود بدون زحمت فایل ها و مشتریانی به شما داده می‌شود که این فایل ها شخصی و فقط متعلق به شماست‌. بعد از مدتی چنانچه اصول حرفه ای مشاوره را درست انجام داده باشید فایل و مشتری به راحتی در اختیار شما قرار میگیرد و شما فقط اقدام به وصل آن میکنید. پس تا می توانید کسب اعتبار کنید و از خود در ذهن مشتریانتان خاطرات مثبت درج کنید و به این‌ باور برسید که هیچ ابزاری به اندازه تجربه کاری شما بستر موفقیت را برایتان فراهم نخواهد کرد. یکی از چهل کلید موفقیت در هر کاری همین است.

استفاده از آگهی‌ها: سعی کنید همیشه تبلیغات را در اولویت کاری خود قرار دهید و خود را بعنوان یک مشاور فعال در منطقه معرفی کنید. لازم نیست برای این کار از تبلیغات پرهزینه استفاده نمایید شما میتوانید با استفاده از تراکت های ارزان و پخش ان در محدوده کاری خود نام خود را در ذهن مشتریان درج کنید. استفاده از تبلیغات مجازی را از دست ندهید از هر فرصتی برای تبلیغ استفاده کنید. بسیاری از سایت ها و نرم افزار ها بصورت رایگان تبلیغات را ارائه میدهند . از تمامی آنها استفاده کنید اگهی در فضای مجازی برای شما هیچ ضرری نخواهد داشت. پیشنهاد ما به شما اینست که حتی اگر برای آگهی های مجازی هزینه دریافت کردند این هزینه را بپردازید . لیستی از مشتریان خود تهیه کرده و با استفاده از سامانه های پیامکی درمناسبت های مختلف به آنها پیامک بفرستید. بزودی حسرت خواهید خورد که چرا زودتر این اعمال را انجام ندادید.

استفاده از تماس‌ها: بسیاری از تماس هایی که با شما گرفته می شود از جانب اشخاصی است که خود فروشنده و یا موجر (اجاره دهنده ملک، صاحب ملک) هستند و قصد معین کردن قیمت ملک خود را دارند. شما می توانید با سوالی ساده به این موضوع پی ببرید. بعنوان مثال از شخصی که برای خرید یا اجاره با شما تماس میگیرد سوال کنید که آیا برای خرید ملک جدید می بایست ملکی را بفروشند یا پولشان نقد است یا در اجاره افرادی هستند که خودشان صاحب خانه یک خوابه هستند و قصد دارند ملک خود را اجاره داده و ملک بزرگتری اجاره کنند ، این موضوع را صادقانه سوال کنید و اگر پاسخشان مثبت بود بلافاصله پیشنهاد دهید که حاضر هستید ملکشان را به رایگان کارشناسی کنید . بعد از کارشناسی توضیح دهید که اگر ملکشان را به مشاور دیگری نسپارند ، شما می توانید سریع تر اقدام به فروش یا اجاره ملکشان کنید و از طرف دیگر اگر ملکشان در چندین املاک فایل شده و به یک مشتری معرفی گردد ، در ذهن مشتری تاثیر بدی خواهد داشت. خواهید دید که اکثرا مالکین از این موضوع استقبال می کنند و این روش نیز می تواند منبع فایل خوبی برایتان باشد. این هوش شماست که آینده شما را میسازد.

سازندگان مسکن: یک مشاور حرفه ای باید تعامل قوی‌ای داشته باشد. برای اینکار لیستی از سازندگان تهیه کنید و سعی کنید به صورت مداوم با آنها تعامل کنید، تماس بگیرید و یا از هر روش دیگری مانند اینها سعی کنید خود را در ذهن آنها جا کنید تا به شما اعتماد کنند. یک دندان پزشک درآمدش از کسانی است که دندانشان خراب است و به او مراجعه میکنند نه کسانی که هیچ دندان خرابی ندارند. کسانی ملک‌ها را میسازند جزو دسته از افرادی هستند که باید روابط خودتان را با آنها خوب و قوی نگه دارید. حتی میتوانید با استفاده از فضای مجازی متنی برای جذب بیشتر آنها ارسال کنید.