خرید آپارتمان در جردن شمالی

جوکاخ قصد معرفی محله جردن به شما خریداران عزیز را دارد. با ما همراه باشید تا از مزیت‌های خرید آپارتمان در محله جردن شمالی بهره‌مند شوید. برای دسترسی به آگهی‌های خرید آپارتمان در جردن شمالی می توانید با کلیک برروی آن به بخش آگهی‌های مربوط به خرید آپارتمان در جردن شمالی دست یابید همچنین اگر شما مشاور املاک هستید برای دریافت فایل های آپارتمان در جردن میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02177553410 و شماره همراه 09025555340

محله جردن که در منطقه 3 کلان شهر تهران واقع است به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که منطقه شمالی آن در بخشی از محله الهیه واقع است و قسمت جنوبی آن که پس از بزرگراه همت قرار دارد، در منطقه 6 شهر تهران قرار دارد. 

محله‌ی جردن شمالی از ابتدا، محله‌ی مدرن جردن نبوده است زیرا بعد از به وجود آمدن این محله تعداد بسیار کمی خانه‌های ویلایی و بزرگ در آن قرار داشت و بقیه قسمت‌های این محله زمین خاکی بوده است که ارزش بسیار کمی داشتند به همین دلیل ساخت و ساز در این محله شروع شد و خانه‌های مدرنی در آن ساخته شد که امروزه قیمت خیلی بالایی دارند و همه‌ی عموم افراد نمی‌توانند در این محله به خانه‌های رویایی‌شان برسند و آنها را داشته باشند. 

جالب است بدانید که در این منطقه علاوه بر ساخت و ساز‌های مسکونی تعداد بسیار بالایی از مراکز آموزشی، سفارتخانه‌ها، برج‌های اداری و تجاری ساخته شده. از دیگر مزیت‌های خرید آپارتمان در محله جردن میتوان به متن زیر اشاره کرد:

  1. دارا بودن وسیله‌های نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به آن‌ها
  2. وجود آپارتمان‌های زیبا و مدرن
  3. داشتن مراکز زیاد و متععد خرید
  4. دارای امکانات عمومی مانند مدارس، رستوران‌ها، ادارات و مراکز بسیار مهم دولتی و بیمارستان‌ها دولتی و خصوصی

محله جردن از نظر منطقه‌ای در منطقه 3 و بخشی از مناطق 6 و 1 قرار دارد و بخش جردن شمالی در منطقه 1 قرار گرفته است. بافت این محله مسکونی، اداری و تجاری است، همسایه‌های آن از غرب خیابان ولیعصر و بزرگراه مدرس و از جنوب میدان آرژانتین هستند.

از محله‌های هم‌جوار جردن میتوان به محله‌های توانیر، امانیه، الهیه و داوودیه اشاره کرد. 

برای خرید آپارتمان در محله جردن شمالی لازم است بودجه شما بالای 1 میلیارد باشد زیرا خانه‌های این محله از متری 18 میلیون تومان شروع میشود و رو به بالا ادامه دارد.

آیا میدانید چرا اسم جردن را برای این محله انتخاب کردند؟ در محله‌ی جردن یک بلوار اصلی وجود دارد که امروزه نام آن نلسون ماندلا است و آن را با این اسم میشناسند ولی در گذشته به دلیل افتخار شخصی با نام جردن ، جردن گذاشتند و از آن موقع تا به الان این اسم بر روی این محله در ذهن مردم مانده است و امروزه نام این محله از جردن به نلسون ماندلا تغییر پیدا کرده است.