خرید آپارتمان در نلسون ماندلا

نلسون ماندلا همان بلوار معروف در جردن است که مردم بیشتر با نام همین جردن می شناسند ولی امروزه به افتخار نلسون ماندلا به این نام تغییر پیدا کرد. برای خرید آپارتمان در نلسون ماندلا باید یه سری پارامتر هایی را در نظر داشته باشید تا بدانید از موارد موجود تا چه حد میتوانید انتخاب داشته باشید برای مثال باید بودجه ای که برای خرید آپارتمان در نظر دارید را بررسی کنید با توجه به اینکه نلسون ماندلا در منطقه 3 تهران قرار دارد بنابراین میدانید خرید آپارتمان در این منطقه بخاطر لاکچری بودن مناطق 1 (جردن شمالی) و منطقه 2 و 3 (جردن جنوبی) تهران قیمت بالایی دارد. اگر نیاز به کسب اطلاعات جهت خرید آپارتمان در منطقه 1 و خرید آپارتمان در منطقه 2 دارید به مقاله های مربوط مراجعه کنید. 

برای خرید و فروش آپارتمان در نلسون ماندلا به بخش آگهی های خرید و فروش آپارتمان در نلسون ماندلا جوکاخ مراجعه کنید. همچنین ممکن است شما یک مشاور املاک باشید که نیاز داشته باشید به فایل های منطقه جردن دست یابید بنابراین برای دست یابی و دریافت فایل های منطقه جردن با شماره های 02177553410 و شماره همراه 09025555340 تماس حاصل فرمایید. جهت خرید آپارتمان در جردن می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک کنید.

شما میتوانید با داشتن بودجه ای بالای 1.000.000.000 میلیارد تومانی خانه هایی با متراژ پایین در این محله پیدا کنید به این دلیل که قیمت خانه های در این محله حدودا از متری 18 میلیون تومان شروع میشود تا به بالا.

از مزیت های خرید آپارتمان در نلسون ماندلا 

  • دارای مراکز مهم دولتی 
  • دسترسی سریع و آسان به وسایل نقلیه عمومی
  • دارای مراکز آموزشی متعدد
  • دارای ایستگاه‌های مترو در نزدیکی نلسون ماندلا
  • موقعیت قرارگیری املاک در این محله
  • دارای پارک ها و مراکز تفریحی مهم در نلسون ماندلا
  • دارای سینما های متعدد

موقعیت بلوار نلسون ماندلا

خیابان نلسون ماندلا از آرژانتین که سمت جنوب میشود تا به سوی شمال ادامه دارد و از سمت شرق بعد از پیچشی از بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس عبور می کند و در سرپایینی به سمت الهیه منتهی می‌شود. دارای خیابان های فرعی میرداماد، ظفر، صبا، بابک، قبادیان و ... می باشد.