رهن و اجاره آپارتمان در شهرک غرب تهران

اجاره آپارتمان در یکی از مناطق خوب تهران نیاز به بودجه خوبی دارد، شهرک غرب یکی از محله های خوب منطقه 2 است اگر قصد اجاره آپارتمان در این محله را دارید پیشنهاد میکنیم که این مقاله را تا آخر مطالعه کنید چرا که ما به شما که این مقاله را میخوانید پیشنهاد می کنیم به بررسی رهن و اجاره آپارتمان در شهرک غرب تهران بپردازید.

منطقه دو از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از جنوب به خیابان آزادی و از شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می‌شود. همچنین منطقه 2 در شمال شرقی میدان آزادی تا شمال ادامه می یابد.

این منطقه دارای محله هایی چون محله شهرک غرب، تهران ویلا، کوی نصر، پرواز، شهرک قدس و دیگر محله ها می باشد.

در شهرک غرب به دلیل وجود سینما‌ها، مساجد، بیمارستان، خیابان‌های اصلی، مجتمع‌های تجاری، میدان صنعت و داشتن ایستگاه متروی میدان صنعت جمعیت زیادی ساکن هستند و خیلی از مردم به دلیل زیبا بودن این شهرک مایل هستند که ساکن این محله بشوند. براساس موقعیت قرارگیری ملک و سن بنا ممکن است آپارتمان هایی با قیمت بیشتر یا کمتر هم برای رهن و اجاره پیدا کنید ضمن اینکه باید بدانید برای خرید یا حتی اجاره با متری 18 تا حدودا 60 میلیون میتوانید خانه ای پیدا کنید.

 

از امکانات شهری این محله میتوان به وجود سینما چون سینما قدس، وجود مساجد چون مسجد النبی، وجود بیمارستان ها مانند بیمارستان لاله، دارای ایستگاه مترو و پایانه اتوبوس و غیره نام برد.

  • مساجد شهرک غرب:

دارای مساجدی چون مسجد جامع شهرک غرب، مسجد النبی ، مسجد ثامن و الائمه و مسجد امام حسن مجتبی هست

  • بیمارستان‌های شهرک غرب:

دارای بیمارستان‌هایی چون ، بیمارستان آتیه، بیمارستان لاله و بیمارستان دامپزشکی پایتخت (شبانه روزی)، بیمارستان بهمن.

  • خیابان‌های اصلی شهرک غرب:

دارای خیابان های خوردین، ایران زمین، مهستان، هرمزان، گلستان، بلوار دادمان، بلوار ایوانک،  خیابان سپهر و خیابان سیمای ایران که از خیابان های محله شهرک غرب می باشند.

  • مجتمع‌های تجاری شهرک غرب:

از مجتمع های این محله میتوان به میلاد نور، طوبی، تجاری گلستان و ... اشاره کرد.

  • میدان صنعت:

میدان صنعت از میدان های معروف تهران است که در جنوب محله‌ی شهرک غرب واقع شده و انتهای شمالی بزرگراه شیخ فضل الله نوری و مسیر‌های ورودی و خروجی بزرگراه همت را به بلوار‌های خوردین، پاک نژاد و فرحزادی متصل کرده است.

  • ایستگاه مترو در شهرک غرب:

ایستگاه میدان صنعت 

پایانه اتوبوسرانی