خرید آپارتمان در قصرالدشت

شما میخواهید در خیابان قصرالدشت آپارتمانی خریداری کنید اما ممکن است اطلاعات کافی در زمینه قیمت آپارتمان ها در قصرالدشت، امکانات شهری مربوط به خیابان قصرالدشت و اینکه در مجاورت این خیابان چه خیابان های دیگری وجود دارد همچنین دسترسی های آن نداشته باشید در این مقاله قصد داریم به بررسی خرید آپارتمان در قصرالدشت بپردازیم و شما را کمی با این محله آشنا کنیم.

قصرالدشت کجاست؟

خیابان قصرالدشت در منطقه 10 تهران واقع شده است. اگر قصد خرید در محله های دیگر منطقه 10 را داشته باشید بهتر است که اول کمی در این ارتباط اطلاعات بدست آورید و بعد براساس بودجه خود نتیجه بگیرید که در کدام محله از منطقه 10 میخواهید خانه ای بخرید یا اجاره کنید.

یک خیابان موازی با محله کارون و محله جیحون که خود این محله ها هم همانند قصرالدشت یک خیابان طویل و بزرگ هستند که همه انها کوچه ها و خیابان های فرعی دارند. از کوچه ها و خیابان های فرعی که از خیابان قصرالدشت وارد یا خارج میشود میتوان به خیابان امام خمینی و خیابان هاشمی اشاره کرد همچنین کوچه موجود در این خیابان را میتوان به کوچه هایی چون ظهراب نیا و میرزایی اشاره کرد.

ابتدای خیابان قصرالدشت، خیابان آذربایجان است و انتهای این خیابان به خیابان کمیل منتهی می شود.

از دسترسی ها به خیابان قصرالدشت میتوان ایستگاه اتوبوس قصرالدشت و نزدیک ترین ایستگاه مترو به خیابان قصرالدشت میتوان به ایستگاه متروی رودکی اشاره کرد.

 

 

امکانات شهری موجود در قصرالدشت

  • خیابان قصرالدشت در نزدیکی خود بیمارستان لولاگر و بابک را دارد
  • قصرالدشت دارای اداره پست می‌باشد (اداره پست قصرالدشت)
  • قصرالدشت دارای بانک های ملی و صادرات و ... است
  • قصرالدشت در نزدیکی خود بازار گل، موسسه خیریه و آزمایشگاه دارد

قیمت خرید آپارتمان در قصرالدشت

قیمت آپارتمان در قصرالدشت از متری حدودا 8 میلیون تا متری 13 میلیون می باشد. برای مثال خرید آپارتمانی با متراژ 58 متر با سن بنای نوساز در قصرالدشت 750.000.000 میلیون می‌شود که انگار این آپارتمان متری 12.930.000 حساب میشه و آپارتمانی دیگر در قصرالدشت با متراژ 49 متر و سن بنای 15 سال با بودجه 430.000.000 میلیون میشود خریداری کنید. به طور کلی براساس موقعیت قرارگیری ملک و متراژ آن همچنین سن بنایی که میخواهید خریداری کنید برروی قیمت آپارتمان تاثیر میگذارد.

شما می‌بایست براساس بودجه ای که دارید تصمیم بگیرید که بین انتخاب های موجود کدام را میخواهید انتخاب کنید.