خرید خانه در شهرک غرب

در این مقاله قصد داریم که شما را با خرید خانه در شهرک غرب، دسترسی ها و امکانات شهری شهرک غرب را با شما درمیان می گذاریم تا شما اگر قصد خرید خانه در این محله را دارید بتوانید با اگاهی بیشتری خانه مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک غرب را دارید میتوانید به دیگر مطالب جوکاخ سری بزنید.

در منطقه 2 کلان شهر تهران و شمال غربی تهران قرار دارد. در شهرک غرب تهران به دلیل وجود خانه‌های مجلل و گران قیمت همه افراد نمی‌توانند خانه‌های رویایی‌شان را خریداری کنند. شهرک غرب یک شهرک مدرنیته و بسیار مجلل است نام دیگر این منطقه شهرک قدس است.

قیمت خرید خانه در این منطقه مجلل کمی گران است و قیمت خرید هر متر مربع از خانه در این منطقه از  مبلغ 4 میلیون و تا 30 میلیون هم ادامه دارد.

شما میتوانید با مشاهده آگهی‌های جوکاخ قیمت دقیق هر متر مربع از خانه یا قیمت خرید کل خانه بدست بیاورید.

شهرک غرب دارای 7 فاز مسکونی میباشد که در موارد ذیل ذکر شده است:

  • سعادت آباد در شمال
  • بزرگراه همت در جنوب
  • بزرگراه چمران در شرق
  • خیابان فرحزاد در غرب
  • ده‌ونک در شرق
  • رودخانه درکه در غرب

 در این شهرک خیابان‌ها پهن و طویل هستند و همین موضوع باعث شده که ترافیک در این شهرک کاهش یافته و تا حدودی وجود ندارد. شهرک غرب دارای خیابان‌ها و بلوارهایی چون بلوار دادمان(پونک باختری)، خیابان خوردین، خیابان هرمزان، بلوار ایوانک و... میباشد. 

در شهرک غرب بسیاری از مجتمع‌های تجاری وجود دارد که طرفداران زیادی دارند از جمله این مجتمع‌های تجاری که بر‌ج‌های بسیار شکیلی هستند میتوان از مجتمع میلاد نور، مجتمع تجاری گلستان، مجتمع لیدوما، مجتمع کامپیوتر شهرک غرب، مجتمع تجاری مهستان، مجتمع تجاری گل افشان و مجتمع تجاری ایران زمین نام برد.