اجاره خانه در سلسبیل

اگر قصد اجاره خانه در سلسبیل را دارید بهتر است که این مقاله را مشاهده کنید تا از دسترسی های سلسبیل، امکانات شهری آن، وضعیت خانه ها در این محله و قیمت خانه در سلسبیل آگاه شوید. البته اگر قصد خرید خانه در سلسبیل را دارید بهتر است که به دیگر مطالب ما که در رابطه با موضوع خرید خانه در سلسبیل برای شما گذاشته شده سری بزنید با جوکاخ همراه شوید.

همانطور که میدانیم سلسبیل یکی از محله های منطقه 10 تهران می باشد نام دیگر این محله رودکی است که از جنوب به خیابان کمیل، از شرق به بزرگراه نواب، از غرب به خیابان قصرالدشت و از شمال به خیابان هاشمی منتهی میشود. دارای همسایگان شمالی، جنوبی، غربی و شرقی میباشد که به ترتیب محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله اسکندری و محله کارون جنوبی است. علت نامگذاری این محله به دلیل رودخانه ای که معروف به سلسبیل بوده نام سلسبیل برای این محله انتخاب شده است.

دسترسی های سلسبیل

  •  ایستگاه های brt
  • مترو رودکی 
  • مساحت این محله 3/97 هکتار محاسبه شده که بزرگراه شهید نواب صفوی در مجاورت آن قرار دارد.

قیمت خانه در سلسبیل 

  • محله سلسبیل تهران با اینکه بافت قدیمی دارد و قدمت بالایی دارد اما تراکم جمعیت بالایی دارد و از محله های محبوب برای اجاره خانه و اجاره آپارتمان است. البته که داشتن مزایایی چون دسترسی های آسان، کاربری تجاری و وجود مغازه های متعدد در این موضوع بی تاثیر نیست. قیمت خانه در سلسبیل از متری 7 میلیون، 8 میلیون شروع میشود برای مثال اگر شما یه آپارتمان 60 متری با موقعیت مسکونی در خیابان قصر الدشت، سلسبیل بخواهید خریداری کنید باید 600 میلیون بودجه داشته باشید و اگر همین خانه را بخواهید اجاره کنید باید 100 میلیون ودیعه با ماهی 1.500 میلیون اجاره پرداخت کنید.

امکانات شهری سلسبیل

سلسبیل دارای انواع مراکز درمانی چون درمانگاه رودکی، بیمارستان بابک و غیره میباشد. دارای مراکز مهم دولتی مانند بانک و مخابرات و ... میباشد. همچنین دارای مراکز تفریحی و ورزشی چون مجتمع تفریحی یاد یاران، باشگاه آرمان و غیره میباشد. و از اصلی ترین خیابان های محله سلسبیل تهران خیابان هاشمی، خیابان امام خمینی، خیابان کمیل، خیابان خوش، خیابان قصرالدشت و خیابان مرتضوی میتوان اشاره کرد.