خرید آپارتمان در سلسبیل جنوبی

اگر قصد خرید آپارتمان در سلسبیل جنوبی را دارید بهتر است که این مقاله را مطالعه کنید و برای آشنایی بیشتر با منطقه 10 و محله سلسبیل جنوبی و سلسبیل شمالی مقاله های دیگر جوکاخ هم مطالعه کنید.

منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از سمت غرب و شرق به ترتیب به خیابان شهیدان، هرمزگان و پادگان جی و بزرگراه نواب صفوی ، از سمت شمال به خیابان آزادی،  از سمت جنوب هم به خیابان قزوین منتهی میشود.

از محله های منطقه 10 تهران به محله کارون شمالی، محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله جی، محله هفت چنار، محله سلسبیل جنوبی، محله سلیمانی یا تیموری، محله هاشمی، محله کارون جنوبی و زنجان جنوبی میتوان اشاره کرد. همچنین از محله های مهم برای خرید آپارتمان و یا اجاره آپارتمان هستند میتوان به خرید آپارتمان در سلسبیل جنوبی ( خرید خانه در سلسبیل )، محله حسام الدین و محله بریانک و محله قصر الدشت ‌می‌توان اشاره کرد.

 

محله سلسبیل همانطور که میدانید یکی از محله های منطقه 10 تهران است که از جنوب به خیابان کمیل، از شمال به خیابان هاشمی، از شرق به بزرگراه نواب و از غرب به خیابان قصرالدشت منتهی می‌شود و دارای همسایگان شمالی، جنوبی، غربی و شرقی است که به ترتیب شامل محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله کارون جنوبی و محله اسکندری می‌باشد.

سسبیل دارای بافت قدیمی می‌باشد و زمین ها غالبا کوچک و کوچه های کم عرضی دارند و به دلیل داشتن برج ها و مجتمع های تجاری در سلسبیل کاربری این محله تبدیل به کاربری تجاری شده است. علت نام‌گذاری این محله به دلیل داشتن باغ‌های زیبا و رودخانه ای که معروف به سلسبیل بوده سرسبیل یا سلسبیل نام گذاری شده است.

به دلیل قدیمی بودن محله سلسبیل جنوبی و متوسط بودن سطح قیمت آپارتمان‌ها متوجه شدیم که خرید کردن آپارتمان در سلسبیل جنوبی یکی از گزینه های مناسب برای کسانی که قصد خرید دارند می‌باشد.