خرید آپارتمان در شهرک غرب

به طور کلی اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک غرب را دارید این مقاله را مطالعه کنید. یکی از محله‌های منطقه 2، شهرک غرب نام دارد که در شمال غربی تهران قرار دارد. نام دیگر این محله شهرک قدس است. قیمت خرید آپارتمان در این محله به علت دارا بودن شهرسازی مدرن و داشتن خانه‌های مدرنیته و بسیار مجلل کمی گران است و همه افراد نمیتوانند آنها را خریداری کنند.

در این وجود خیابان‌های عریض و دارا بودن معابر بزرگ و همچنین داشتن دسترسی به بزرگراه‌های چمران، نیایش، یادگار امام و همت از بهترین و مهمترین ویژگی‌های این محله به حساب می‌آید.

جوکاخ به شما کمک میکند تا به سوال قیمت خرید یک آپارتمان مناسب در شهرک غرب چقدر است که در ذهنتان به وجود آمده پاسخ بدید. آگهی‌های موجود در سایت نشان میدهد که پایین ترین و ارزان ترین قیمت آپارتمان در این محله از 300 میلیون شروع میشود و بالاتر از آن ادامه دارد.

در شهرک غرب هفت فاز مسکونی وجود دارد که آنها عبارت‌اند از : سعادت آباد در شمال، بزرگراه همت در جنوب، خیابان فرحزاد و رودخانه درکه در غرب، بزرگراه چمران و ده ونک هم در شرق این محله است.

ترافیک در شهرک غرب به دلیل دارا بودن خیابان‌های پهن هیچ معنی ندارد و این محله برای افرادی که حوصله ترافیک و محله‌های پرتردد را ندارند بسیار گزینه مناسبی است.

به علت مدرن بودن این محله خیلی از افراد تصور میکنند که این محله هیچ پیشینه تاریخی ندارد اما جوکاخ در پاسخ به شما میگوید که این محله همان روستای خوردین سابق بوده و امروزه خوردین نام یکی از خیابان‌های اصلی شهرک غرب است که میدان صنعت را به خیابان‌های ایران‌ زمین، هرمزان و بلوار دادمان(پونک باختری) وصل کرده است.

جالب است بدانید روستای خوردین در 6 کیلومتری جنوب شرقی امامزاده فرحزاد و در 2 کیلومتری ده ونک قرار دارد.

از خیابان‌ها و بلوار‌های اصلی این محله میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، خیابان گلستان، بلوار خوردین، خیابان هرمزان، بلوار دادمان(پونک باختری)، خیابان زرافشان، بلوار ایوانک و.... 

یکی از اصلی ترین و مهم ترین میدان‌های این محله میدان صنعت نام دارد که در بین مردم به عنوان میدان شهرک غرب شناخته میشود و محبوبیت فراوانی دارد.

از مجتمع‌های تجاری در این منطقه متوان به مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری گلستان، مجتمع تجاری ایران زمین، مجتمع تجاری لیدوما، مجتمع تجاری مهستان و... اشاره کرد.