فایل‌های موجود آپارتمان، قیمت های پیشنهادی خانه در تهران

طبق گفته های مشاوران املاک وضعیت خرید و فروش ملک نسبت به گذشته تغییر پیدا کرده است. درخواست کم از سمت متقاضیان و تعدیل اندک قیمت خانه از سوی سازندگان دیده میشود.

بنا به گفته مشاوران املاک در چند روز اخیر بخشی از سازندگان که پروژه‌های ساختمانی آنها تکمیل شده، در شرایط رکود خانه راضی به فروش تمامی واحدهای مسکونی آن نیستند اما تعداد محدودی از واحدهای آماده شده برای فروش را در بنگاه‌های املاک ارائه کرده اند.

مشاوران املاک عنوان می‌کنند قسمت زیادی از آپارتمان های آماده شده از سمت سازندگان به بازار اجاره عرضه شده‌ است. براین اساس بررسی فایل‌های آپارتمان ارائه شده به بنگاه‌های املاک در یک روز گذشته نشان دهنده آن است که اکثر آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های به نسبت تعدیل شده به بازار عرضه شده‌اند که البته به نظر می‌رسد تعدیل قیمت‌های پیشنهادی بیشتر درخصوص واحدهای مسکونی میانسال اتفاق افتاده است و همچنین تعداد فایل‌های خانه های با عمر بنای بیش از ۲۰ سال نیز در بازار بیشتر شده است.

در این مقاله به بررسی قیمت های پیشنهادی خانه در تهران و فایل‌های آپارتمان که اخیرا قیمت انها کمی تعدیل پیدا کرده است میپردازیم.