خرید خانه در منطقه 2 تهران

برای خرید خانه در هر منطقه باید پیش از هر اقدامی به میزان بودجه خود دقت داشته باشیم و منطقه‌های هدف متناسب برای خرید را پیدا کنیم. جدای از این امر باید به آینده ملک در هر منطقه نیز توجه داشته باشیم و انتخاب‌هایمان را بر این اساس دسته‌بندی کنیم.

خرید خانه در منطقه دو تهران با توجه به قیمت های بسیار بالا نیاز به بودجه زیادی هست که ملزم به دقت و بررسی های دقیق هستید تا خریدی مناسب از هر جهت داشته باشید.

منطقه دو تهران کجاست؟

منطقۀ 2 تهران یکی از بهترین مناطق این شهر از لحاظ سکونت است. این منطقه از 9 ناحیه تشکیل شده که آریاشهر، گیشا، سعادت آباد، یوسف آباد، طرشت، شهرآرا، شهرک ژاندارمری، فرحزاد و شهرک غرب، مرزداران، برق آلستوم، ستارخان، تهران ویلا و همایونشهر از محله‌های شناخته‌شدۀ آن محسوب می‌شوند.

بررسی ویژگی خانه های منطقه 2

شما ممکن است یک خانه‌ی ویلایی و حیاط‌دار در شهرک غرب بخواهید یا یک آپارتمان جمع‌وجور در یوسف‌آباد انتظار‌تان را برآورده کند. از طرف دیگر نزدیکی خانه به محل کار خود یا همسرتان و مدرسۀ فرزندتان نیز حائز اهمیت است؛ و احتمالا مهم‌ترین فاکتور قیمت خانه و آپارتمان است.

اگر میزان بودجه‌ای که برای خرید خانه یا آپارتمان در نظر گرفته‌اید کافی باشد، می‌توانید تقریبا هر نوع خانه‌ای را اعم از ویلایی و تک‌واحد، نوساز و قدیمی‌ساز یا متراژ کم و زیاد در این منطقه پیدا کنید.

امکانات شهری منطقه 2

تپه‌های گیشا، پارک گفتگو، پارک پردیسان، باغ‌های طرشت و فرحزاد هم از جاذبه‌های طبیعی تهران هستند که در این منطقه واقع شده‌اند. اگر افراد تمایل به خرید و رستوران‌گردی داشته باشند هم می‌توانند به محله‌هایی مثل سعادت‌آباد و شهرک غرب مراجعه کنند. از آن‌جا که دسترسی به مترو و وسایل نقلیۀ عمومی در اکثر نقاط و محله‌های منطقۀ 2 به سادگی امکان‌پذیر است، ساکنین این منطقه می‌توانند بیشترین بهره را از جذابیت‌های این بخش از تهران ببرند.