نکاتی مهم برای یک مشاور املاک به روز

مشاور املاک، امروز باید بر فشار کاری در یک بازار رقابتی آسیب دیده از رکود اقتصادی، غلبه کنند و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل در اختیار مشتريان بالقوه قرار دهند. همچنين بايد با تکنولوژی های نوآورانه که در حال تغییر نحوه ى عملکرد بازار هستند، هماهنگ باشند که در سایت املاک و مستغلات جوکاخ چند ایده جدید و خلاقانه برای کمک به شما برای ماندن در این رقابت ارائه می شود.

- تور مجازى 

برخی از آژانس های املاک، ویدئو هاى خود را به راحتی با ارايه ى تورهای مجازی هدایت شده برای نشان دادن ویژگی های ارزشمند لیست خود، ضبط می نمایند. با کمک یک فیلمبردار حرفه ای و یا با استفاده از یک دوست برای ضبط ویدئو بر        روی تلفن هوشمند خود، مشاور املاک می توانند نظر بینندگان خود را به یک تور مجازی از خانه مورد نظر جلب نمایند. شما مشاور املاک گرامی مى توانيد با كمى تحقيق با دوربينهاى ٣٦٠ درجه و نحوه ى ساخت تور مجازى آشنا شويد. 

-  ارايه ى مشوق ها

این تکنیکی است که توسط سازندگان و مشاوران املاک به طور آزادانه اعمال می شود. یکی از موثرترین راه های متقاعد کردن یک خریدار بالقوه برای خرید ملک بیش از دیگری این است که ارزش پول بیشتری را برای آنها به ارمغان بیاورد. سازندگان می توانند خدمات و محصولاتی را ارايه دهند که بالاتر از حد معمول هستند، از قبیل ضد آب کردن، لوازم خانگی پیشرفته، ویژگی های منحصر به فرد مانند سان روف یا انرژی خورشیدی یا گارانتی ساختمانی خانه. مشاور املاک همچنین می توانند مزایایی بالاتر و فراتر از آن را ارايه دهند که می تواند شامل تعمیرات اضافه بر سازمان یا یک قرارداد خدمات گارانتی خانه باشد که می تواند در بلندمدت به نفع آنها باشد. 

-  استفاده از پرسشهايى كه پاسخ بازيابى انتها دارند

در حالی که این نوع پرسش ها همیشه پاسخ ثابتی ندارند، اما به پاسخ های معنی دارتری منجر می شوند و پرسش های بیشتری به دنبال می آورند. شما مشاور املاک هرچه بیشتر درمورد یک مشترى بالقوه اطلاعات داشته باشید، درک بیشتری نسبت به آنچه که آنها در زندگی خود دنبال می کنند و از طریق آن نسبت به خانه هایشان، خواهید داشت. مشاور املاک ممکن است موفق نشوید که اولین خانه ای را که نشان می دهید به قرارداد منجر كنيد اما اگر مشترى ویژگی های مورد نظر و علاقه خود را از ابتدای فرایند مشاهده کند، احتمال بیشتری دارد که شما را به عنوان مشاور خود نگه دارد.

 - استفاده از عبارات تاكيدى كه تمركز را بالا مى برند

فروش، یک هنر چالش برانگیز است و عدم موفقیت می تواند آسیب جدی در ذهن شما ایجاد نماید. سعی کنید برای یک هفته يك عبارت تاكيدى را برگزینید و با خودتان تکرار کنید تا ببینید آیا روش فروش شما را بهبود می بخشد. نظر شما به چند عبارت تاكيدى جلب می کنیم: 

  •  "مردم می خواهند بخرند، نه اینکه فروخته شوند"
  •  " آنچه که می دانی را بفروش"
  •  "به آنچه در حال فروش هستی، باور داشته باش" 
  • "به خدمات فکر کن، نه فروش" 
  • "امید، یک استراتژی فروش نیست" 
  • "کارهای صحیح را به طور مستمر انجام بده"