درباره گروه

          درباره ما:

  جوکاخ در سال هزار و سیصد و نود و شش بر پایه یک ایده قدیمی، در راستای ساده سازی فرایند انتخاب ملک مطلوب برای خرید یا اجاره، کمک به روزآوری و در دسترس داشتن داده های املاک در هر مکان و هر زمان، مختص فعالان دائمی بازار ملک و همینطور مالکان و خریداران و مستاجران گرامی ایجاد شد. 

  جوکاخ ضمن بهره گیری از تمامی راهکارهای جمع آوری داده های املاک، سیستمی طراحی کرده تا بتواند بیشترین و به روز ترین داده های مرتبط با بازار املاک را در اختیار کاربر قرار دهد. مالکان و خریداران گرامی باید در نظر داشته باشند که معامله ملک ریزه کاری های زیادی دارد که آژانس های دارای جواز از اتحادیه املاک کشور، به دلیل آموزش های لازم و تجربیات کسب شده، به این ریزه کاری ها اشراف دارند. در ضمن به دلیل واسطه بودن، بدون رودربایستی بند های لازم را به قرارداد اضافه میکنند تا طرفین در آینده دچار مشکل نشوند. تجربه نشان داده طرفین قرارداد به دلیل دوستانه بودن فضای جلسه هنگام عقد قرارداد از مکتوب نمودن بسیاری از موارد صرفنظر میکنند (که دلیل دیگر آن استرس هنگام معامله یا نا آشنا بودن به موارد میتواند باشد) و همین موضوع میتواند باعث شکل گرفتن اختلافات شود. پس از تنظیم مبایعه نامه و امضای آن توسط طرفین و پرداخت پیش پرداخت، لازم است که سند نزد مشاور املاک (امانتا تا زمان انتقال سند به نام خریدار) باقی بماند. از هر منظر که به موضوع معامله املاک بنگریم، میبینیم که عقد قرارداد حتما باید توسط آژانس املاک دارای جواز انجام گیرد. پذیرش مشتری بدون حضور مشاور املاک نیز کار عاقلانه ای نیست. در صورتی که مشتری از طریق مشاور املاک به شما معرفی شود، احتمال بروز اتفاقات ناخوشایند بسیار کاهش خواهد یافت زیرا شماره تماس، تصویر مشتری و قاعدتا شماره پلاک خودروی مشتری نیز قابل ردگیری است. توصیه ما به شما این است که حتما معاملات املاک خود را توسط مشاور املاک معتبر انجام دهید و امنیت جانی و مالی خود را به خطر نیاندازید.

 

          فعالیتهای اصلی جوکاخ:  

     اول: ایجاد فرایندی جهت تسهیل خرید، فروش و اجاره املاک از طریق بازاریابی گسترده و اطلاع رسانی به همه آژانسهای املاک نامدار و مشاوران گرامیشان.

     دوم: ایجاد پایگاه داده بسیار وسیع مرتبط با املاک جهت آسان سازی دسترسی فعالان و مشاوران بازار املاک به آن.

     سوم: ایجاد فرایند پویا و به روز شوندگی خودکار (اتوماتیک).

     چهارم: امکان ثبت آگهی رایگان، درج در نقشه شهری و بارگذاری(آپلود) عکس های مربوطه.

     پنجم: بررسی شرایط بازار از نظر قیمت منطقه ای به صورت بسیار دقیق از طریق تماس مستقیم با مالکان املاک.

     ششم: برای فعالان دائمی بازار ملک، امکانات جدید و هیجان انگیزی در نظر گرفته ایم که در صورت کسب امتیاز به میزان لازم توسط کابر، اطلاع رسانی خواهد شد.

  امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوبی را به شما هم وطنان گرامی ارائه دهیم و رضایت شما را جلب نمائیم. خواهشمندیم ما را از نظرات و انتقادات خود آگاه فرمائید.

  از شکیبائی و حمایت شما سپاسگزاریم.