درباره جوکاخ

درباره جوکاخ بیشتر بدانیم

گروه جوکاخ از تعدادی از پیشرو ترین مهندسین نرم افزار و همچنین مدیران کارآفرین که تجربیات ارزشمندی در زمینه های تولیدی ، صنعتی و ساخت و ساز مسکن دارند تشکیل شده است. فعالیت جوکاخ در زمینه گردآوری آگهی های املاک و پردازش داده های مرتبط میباشد. جوکاخ افتخار همکاری با تعدادی از مشاورین خوش نام و با تجربه را نیز دارد که با کمک ایشان نیاز مشاورین املاک را شناسائی نموده و راهکار هائی برای افزایش بهره وری و درآمد مشاورین املاک ارائه میدهد. به طور متوسط هر دو ماه یک بار یک افزونه جدید و هیجان انگیز که تا قبل از جوکاخ در هیچ وب سایت یا اپلیکیشنی وجود نداشته را به کاربران گرامی عرضه میکند. جوکاخ با افتخار اعلام میکند که از داده های شرکت های رقیب به هیچ عنوان استفاده (در واقع سو استفاده) نمیکند . مدیران جوکاخ زیر ساخت های لازم برای کسب درآمد طیف گسترده ای از افراد جامعه را ایجاد کرده اند و از همه افرادی که جویای کار هستند دعوت به همکاری مینمایند.

  • پشتیبانی 24 ساعت هفته
  • استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا
  • 'امکان ثبت آگهی رایگان توسط مالکین به منظور اطلاع رسانی به مشاورین پیگیر و فعال منطقه

ویژگی های جوکاخ

اهداف

ایجاد تحول در بازار املاک .

چشم انداز

ایجاد بزرگترین پایگاه آگهی های املاک در کشور

زمینه های فعالیت

پردازش داده های تخصصی املاک در (فعلا) مناطق 2 و 5 و 9 و 10 و ارسال به مشاورین گرامی املاک

شبکه خدمات گسترده

جوکاخ با ایجاد یک شبکه گسترده متشکل از پیگیرترین و خوش نام ترین مشاورین مناطق مختلف، تلاش میکند تا امر ملکی مالکین سریعتر انجام شود.

مشتری مداری

ما خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات با جدیدترین فناوری و با حداقل هزینه به کاربران خود میدانیم. پشتیبانی حرفه ای توسط پرسنل آموزش دیده و مجرب جوکاخ متفاوت است با تعریفی که شما از پشتیبانی در ذهن دارید. در نهایت اعلام میکنیم آنقدر به کیفیت خدمات خود ایمان داریم که در صورت نارضایتی شما کاربر گرامی ، کل مبلغ دریافتی را به شما عودت میدهیم.

نوآوری در خدمات

ما میدانیم شما چه میخواهید! ممکن است خود شما ندانید. برای مثال ، در راستای آشنائی بیشتر مشاورینی که جدیدا آغاز به فعالیت نمودند با محدوده ها ، موقعیت مکانی هر آگهی به دقت روی نقشه مشخص شده است. تمام جزئیات ملک ، در آگهی قید شده است. جدید ترین افزونه ای که برای شما تدارک دیده ایم ، سامانه "دستیار هوشمند" است. شما میتوانید با ذخیره درخواست مشتری خود و سپردن آن به دستیار هوشمند ، بخشی از کار فکری خود را به جوکاخ بسپارید! هر بار که روی نام متقاضی خود کلیک نمائید ، همه آگهی های جدیدی که با درخواست مشتری شما مطابقت داشته باشد زیر هم برای شما لیست میشود و به آگاهی شما میرساند که آگهی جدیدی که با درخواست یکی از مشتریان شما تطابق دارد منتشر شده است. هیچ محدودیتی برای ایجاد کارت فایل به هر تعداد وجود ندارد. امکان به روز شوندگی خودکار آگهی ها یکی دیگر از امکاناتی هست که با هدف بالا بردن بهره وری شما کاربران گرامی ایجاد شده است. از دیگر امکانات جوکاخ میتوان امکان مشاهده تاریخچه معاملات قبلی ملک نام برد. ما با تکیه بر تجربه بیست ساله همکارانمان ، دقیقا میدانیم شما چه میخواهید و هم اکنون در حال تکمیل سرویس ویژه و بسیار هیجان انگیز جدید جوکاخ هستیم. ما به امنیت حریم شغلی و کسب و کار شما اهمیت میدهیم. به همین خاطر امکان ذخیره هیچ گونه اطلاعاتی (مانند نام مشتری و تلفن تماس او یا فایل های شخصی شما) توسط شما در جوکاخ وجود ندارد. با ما همراه باشید.

نحوه همکاری با جوکاخ

جوکاخ از همه افراد با انگیزه در هر جای کشور به همکاری دعوت مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122846963 تماس بگیرید.

اعضای گروه

مدیر پروژه

******* ادامه

***
ایده پرداز و مشاور طرح

******* ادامه

***
مدیر تولید محصول و کنترل کیفی

******* ادامه

***
مدیر واحد انفورماتیک و نرم افزار

******* ادامه

***